Elring Koppakking
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,03 |
| Aantal inkepingen/gaten | 6 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 331.520 |
| Diameter [mm] | 86,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metaal-elastomeer pakking
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 820.334 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+0,25 mm, Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 0,8 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Herstelfase | +0,25 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 125.920 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
+0,25 mm, Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 0,8 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Herstelfase | +0,25 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 125.930 |
| Diameter [mm] | 73,9 |
Metaal-elastomeer pakking
| Montagedikte [mm] | 1,2 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
| Diameter [mm] | 143,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal-elastomeer pakking
| Montagedikte [mm] | 1,25 |
| Dikte [mm] | 1,25 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
| Diameter [mm] | 143,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,63 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,54 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 119 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,72 |
| Dikte [mm] | 0,72 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 76,5 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,9 |
| Dikte [mm] | 0,9 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 323.300 |
| Diameter [mm] | 83,3 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,55 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,50 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 86,5 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,60 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,55 |
| Montagedikte [mm] | 1,35 |
| Dikte [mm] | 1,35 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 86,5 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 78,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 1 |
| Montagedikte [mm] | 0,32 |
| Dikte [mm] | 0,32 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 087.830 |
| Diameter [mm] | 72,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Montagedikte [mm] | 1,2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 372.940 |
| Diameter [mm] | 83,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,4 |
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 74,7 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 1,20 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 1,11 |
| Montagedikte [mm] | 1,71 |
| Dikte [mm] | 1,71 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 82,3 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,7 |
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 73,2 |
+0,4 mm, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,65 |
| Dikte [mm] | 1,65 |
| Herstelfase | +0,4 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 272.010 |
| Diameter [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Montagedikte [mm] | 1,02 |
| Dikte [mm] | 1,02 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 75,5 |
Links, Metaallagen pakking
| Artikelnummer paar | 906.800 |
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,75 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 0,75 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 906.610 |
| Diameter [mm] | 103,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,72 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
541 016 11 20, Metaal-elastomeer pakking
| Montagedikte [mm] | 1,2 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Voor OE nummer | 541 016 11 20 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 060.220 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,92 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,77 |
| Montagedikte [mm] | 1,47 |
| Dikte [mm] | 1,47 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 234.640 |
| Diameter [mm] | 84,7 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 1,18 |
| Montagedikte [mm] | 1,77 |
| Dikte [mm] | 1,77 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 234.640 |
| Diameter [mm] | 84,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,7 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,605 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,47 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
Rechts, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,74 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,74 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.570 |
| Diameter [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 6 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 1,1 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 1,01 |
| Montagedikte [mm] | 1,63 |
| Dikte [mm] | 1,63 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 82,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Metaallagen pakking
| Inbouwplaats | Rechts |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 215.000 |
| Diameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,590 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,463 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 509.730 |
| Diameter [mm] | 84,45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRIA, Metaallagen pakking, cyl. head: TRIANGLE
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,64 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,59 |
| Montagedikte [mm] | 1,2 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Kenletter | TRIA |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 83 |
| Versie | Cyl. head |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
