Elring Differentieel keerring
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, SP, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 13,8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 84 |
| Asuitvoering | GM 8.625"/9.5" |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, SP, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15,2 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 102 |
| Asuitvoering | GM 10.5"/11.5" |
FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip, Linkse draaibeweging, BS BD
| Buitendraad 2 [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76,8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Hoogte [mm] | 38 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, SP
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 18,6 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
M20x1,5x15,5, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Kopdiameter | 29 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x15,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, SP, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 13,8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | SP |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 88,8 |
| Asuitvoering | GM 9.50" |
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, AS2W, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 5 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS2W |
| Stofkap | Met stofkaplip |
ACM (Polyacryl-Rubber), Linkse draaibeweging, AW
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW |
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 14 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, KS
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 16,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 24 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
FPM (Fluor-Kautschuk), A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Hoogte 2 [mm] | 17 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 2 [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 9,5 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, A/BS2, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 51 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS2 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 97,4 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 24,6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip, Wisselende draaibeweging, ASW
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Hoogte [mm] | 7,8 |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Met stofkaplip, AS
| Binnendiameter [mm] | 15,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Hoogte [mm] | 6,4 |
AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Wisselende draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 37,5 |
| Buitendiameter [mm] | 75,3 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Hoogte 2 [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), KS
| Binnendiameter [mm] | 46 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 17,5 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
| Buitendraad 2 [mm] | 80,7 |
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Linkse draaibeweging, BS2 BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 70,7 |
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 14,2 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS2 BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 79,3 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, BS2 BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 46 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS2 BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 86,5 |
T4466E, T4419E, T4417E, Achterste stuuras aan aandrijving verdeler
| Hoogte 2 [mm] | 31 |
| Type versnellingsbak | T4466E, T4419E, T4417E |
| Inbouwplaats | Achterste stuuras aan aandrijving verdeler |
| Binnendiameter [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS3W |
| Hoogte [mm] | 11,8 |
T4466E, T4464E, T4419E, T4417E
| Hoogte 2 [mm] | 21,9 |
| Type versnellingsbak | T4466E, T4464E, T4419E, T4417E |
| Inbouwplaats | Voorste stuuras aan aandrijfverdeler |
| Binnendiameter [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS3W |
| Hoogte [mm] | 12,8 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, KS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 39,5 |
| Buitendiameter [mm] | 69,9 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 19,1 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, BS BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 97,9 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 21,3 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 105 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, BS2 BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 16 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS2 BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 92 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, BS2 BD, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 65,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | BS2 BD |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendraad 2 [mm] | 73,5 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, KS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15,4 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | KS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
