Elring Cilinderkop
22 mm, M18x2,5x180, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefdraadmaat | M18x2,5x180 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
17 mm, Buiten veeltandig, M14x2x203, M14x2x240
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x2x203 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x2x240 |
M12x1,5x215, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x215 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
M18x2,5x185, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M18x2,5x185 |
| Aantal schroeven | 38 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
17 mm, M16x1,5x204, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x204 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
M12x1,5x140, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
15 mm, M12x1,5x168, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
15 mm, M12x1,5x135, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x135 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
15 mm, M12x1,5x168, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x168 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
X - M 12, M10x1,5x157, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x157 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
10 mm, M10x1,5x121,5, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x121,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
TX - E 12, Buiten Torx, M10x1,5x73, M10x1,5x126
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Aantal schroeven | 11 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5x73 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5x126 |
| Schroefdraadmaat 3 | M8x1,25x35 |
10 mm, M10x1,5x121,5, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x121,5 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
TX - E 18, M11x1,25x121, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 18 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x121 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
14 mm, M10x1,25x119, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x119 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
14 mm, Buiten veeltandig, M12x1,5x114, M10x1,25x101
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Aantal schroeven | 18 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5x114 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25x101 |
15 mm, M12x1,5x184, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x184 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
X - M 9, M9x1,25x98, Binnen veeltandig
| Sleutelwijdte | X - M 9 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x98 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
PL 10, M10x1,5x115, Polydrive
| Sleutelwijdte | PL 10 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x115 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Polydrive |
