Distributieketting kit tot 40% goedkoper bij Carpartsdirect.nl
Carpartsdirect.nl verkoopt zowel een distributiekettingset als distributiekettingen en distributieriemen. De distributieketting is vergelijkbaar met een fietsketting, een ketting van metaal. De distributieketting loopt door de motor van de auto, indien nodig wordt er olie op de ketting gesmeerd.
In tegenstelling tot een distributieriem, hoeft een distributieketting niet vervangen te worden binnen een interval van 60.000 - 120.000 km. Dit betekent niet dat er nooit problemen voorkomen met een distributieketting. Net als ieder ander bewegend mechanisch onderdeel, wordt de distributieketting naarmate van tijd belast met slijtage. In de meeste gevallen wanneer de distributieketting is versleten, reageert de motor trager, heeft het weinig vermogen of heeft de motor zelf problemen om op te starten.
Bij carpartsdirect.nl word o.a. een distributiekettingset aangeboden bestaande uit o.a. een ketting en een spanner. Controleer altijd goed de detailinformatie van de set of neem contact op met de helpdesk.
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
200 993 03 00, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 200 993 03 00 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 154 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 193083 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, G68VCO, Bovenaan, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68VCO |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 58 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
G53HC, G53AM, G53HR, G53HP
| Distributiekettingdimensie | G53HC, G53AM, G53HR, G53HP |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
D67ZN, 102 050 10 11 S5, Met kettingslot, Duplex
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
| Voor OE nummer | 102 050 10 11 S5 |
| Aantal schakels | 106 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Duplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
G53HR, G53HP, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR, G53HP |
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
G67AM, G67HR, G67HP, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G67AM, G67HR, G67HP |
| Aantal schakels | 50 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuwe uitvoering | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
Gecoat, G53HS-7, 11 31 8 570 649 S2, Bovenaan
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Voor OE nummer | 11 31 8 570 649 S2 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Gecoat, G68HS-8, Onder, Gesloten ketting
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G68HS-8 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 72 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Met tandwielen, Met toebehoren, Geruisloze ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met tandwielen, Met toebehoren |
| Aantal schakels | 130, 86 |
| Complete set | |
| Kettingtype | Geruisloze ketting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 571 F, 03C 105 209 AR, 03C 105 209 AQ, Nokkenas
| Voor OE nummer | 03C 109 571 F, 03C 105 209 AR, 03C 105 209 AQ |
| Aantal tanden | 36, 18 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas, Met nokkenastandwiel, Met krukastandwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met schroeven |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, Oliepomp, Balansas, Gesloten ketting
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas, Oliepomp, Balansas |
| Aantal schakels | 60, 96, 170 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03F 105 209 G, 03F 109 571 F, Nokkenas, Met krukastandwiel
| Voor OE nummer | 03F 105 209 G, 03F 109 571 F |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel |
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, G68WN, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68WN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C 109 158 A S8, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld, 95528472 SK, Met draagrails
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 95528472 SK |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 96 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
12761-54G00 S1, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 12761-54G00 S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 162 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 6,350 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
Met pakking, Zonder schroeven, Gesloten ketting, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal schakels | 42 |
| Kettingtype | Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | OCV002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03F109571F, Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen
| Voor OE nummer | 03F109571F |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 96, 170 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 90, 82 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13021EE50D, 13021EE50A, Bovenaan, Zonder tandwielen
| Voor OE nummer | 13021EE50D, 13021EE50A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 152 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tensioner 55352909, Bovenaan, Met pakkingen, Zonder tandwielen
| Voor OE nummer | Tensioner 55352909 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen
| Voor OE nummer | 074198026 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 48 |
| Kettingtype | Rolketting, Duplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
