Diederichs Mistlampen
Links, zwart, PSY24W, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PSY24W |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H7, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H8, P21W, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8, P21W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H8, W21W, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8, W21W |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H3, Met lamphouder, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H3, Met lamphouder, zwart
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Depo / TYC |
Chroom, ECE-getest, Met knipperlamp, Met positielicht (LED)
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED) |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Met knipperlamp, Transparent, zwart
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent, zwart |
| Optioneel |
Links, HB4, met hoeklamp, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
Certified Quality, rechts, HB4, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Artikelnummer paar | 2215189 |
Certified Quality, Links, HB4, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met hoeklamp |
| Artikelnummer paar | 2215188 |
H8, Met gloeilamp, Set, Transparent
| Lamptype | H8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Links, LED, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Versie | Depo / TYC |
| Voor artikelnummer | Auch für 2216650, auch für 2216550 |
Rechts, H11, ECE-getest, voor knipperlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H11, ECE-getest, voor knipperlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Voor knipperlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H11, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2217088 |
Rechts, H8, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H8, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Versie | Depo / TYC |
H3, DE, Met gloeilamp, Set
| Lamptype | H3 |
| Lichten-bouwtype | DE |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Set |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, H11, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H11, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Versie | Depo / TYC |
HB4, Met gloeilamp, Rookgrijs
| Lamptype | HB4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, H1, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, H3, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, HB4, ECE-getest, Met mistlampen
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen, met hoeklamp |
| Voor facelift |
Rechts, H8, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H8 |
| Versie | Depo / TYC |
Links, H8, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H8 |
| Versie | Depo / TYC |
Certified Quality, rechts, H11
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
Certified Quality, Links, H11
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
Certified Quality, rechts, H11, Depo / TYC
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Gewicht [kg] | 0,62 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11 |
| Versie | Depo / TYC |
Certified Quality, Links, H11, Depo / TYC
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Gewicht [kg] | 0,62 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H11 |
| Versie | Depo / TYC |
