Diederichs Buitenspiegel
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 3432024 |
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Bol-vormig, voor manuele spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 3433024 |
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 3434024 |
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3435124 |
| Aantal contacten | 5 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Instellen |
| Artikelnummer paar | 3456025 |
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Instellen |
| Artikelnummer paar | 3456024 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 3465125 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Electrisch opklapbaar, Met temperatuursensor, Blauw getint |
| Artikelnummer paar | 3472324 |
| Aantal contacten | 9 |
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Bol-vormig, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Electrisch opklapbaar, Met geheugen, Blauw getint |
| Artikelnummer paar | 3472425 |
| Aantal contacten | 11 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3480025 |
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3480024 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Korte spiegelarm, Complete spiegel, Bol-vormig, voor manuele spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 3480125 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Lengte 1 [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 3481025 |
Rechts, Korrelig, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig, Korte spiegelarm |
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Met groothoekspiegel, Bol-vormig, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Lange spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 3481226 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 3481325 |
| Aantal contacten | 7 |
Rechts, Met knipperlamp, Korrelig, Complete spiegel
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met groothoekspiegel, Korte spiegelarm, Bol-vormig |
| Aantal contacten | 8 |
| Lamptype | Wy5W |
Links, Met knipperlamp, Korrelig, Met temperatuursensor
| Aansluitaantal 1 | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met groothoekspiegel, Korte spiegelarm, Bol-vormig |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | Wy5W |
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Met groothoekspiegel, voor elek. spiegelverstelling, Te verwarmen, Electrisch opklapbaar, Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 3484725 |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | W16W |
Rechts, Met knipperlamp, zwart, ECE-getest
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Nominaal vermogen 1 [W] | 16 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Met groothoekspiegel, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Te verwarmen, Bol-vormig, Korte spiegelarm |
| Artikelnummer paar | 3484825 |
| Aantal contacten | 8 |
Links, Met knipperlamp, zwart, ECE-getest
| Lengte 1 [mm] | 80 |
| Nominaal vermogen 1 [W] | 16 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Met temperatuursensor, voor elek. spiegelverstelling, Met groothoekspiegel, Te verwarmen, Korte spiegelarm, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3484824 |
| Aantal contacten | 10 |
Links, zwart, Korrelig, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 3485026 |
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Bol-vormig, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 3485224 |
| Aantal contacten | 5 |
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Met temperatuursensor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 3486125 |
| Aantal contacten | 8 |
Rechts, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Met temperatuursensor, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3486225 |
| Aantal contacten | 8 |
Links, Met knipperlamp, ECE-getest, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Met groothoekspiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3486524 |
| Aantal contacten | 6 |
Links, zwart, ECE-getest, Korrelig
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Korrelig |
| Buiten / binnenspiegel | Met temperatuursensor, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Middelgrote spiegelarm, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 3492124 |
Links, zwart, ECE-getest, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Met temperatuursensor, Korte spiegelarm, Bol-vormig |
Links, Met knipperlamp, Met groothoekspiegel, Korte spiegelarm
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Buiten / binnenspiegel | Met groothoekspiegel, Korte spiegelarm, voor elek. spiegelverstelling, Te verwarmen, Met temperatuursensor, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Aantal contacten | 9 |
Rechts, zwart, ECE-getest, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Bol-vormig, voor manuele spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 4000025 |
Links, zwart, ECE-getest, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, Bol-vormig, voor manuele spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 4000024 |
Links, Bol-vormig, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Aantal contacten | 5 |
