Diederichs Achterlicht
Transparent, rood, wit
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Kleur | Rood, wit |
Transparant, wit/rood, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, zwart, LED, HB4
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lamptype | LED, HB4 |
Links, Certified Quality, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts, Binnenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Binnenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Certified Quality, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, met achterlicht, zonder mistachterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
Links, Certified Quality, P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, met achterlicht, zonder mistachterlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Magenti Marelli |
Links, Buitenste deel, PY21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Geel, rechts, rood, R5W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R5W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Geel, Links, rood, R5W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | R5W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links, ECE-getest, voor voertuigen met achterklep, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, chroom, LED
| Kleur | Transparant, chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
Transparant, Getint, LED
| Kleur | Transparant, Getint |
| Lichten-bouwtype | LED |
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 4417091 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 4446191 |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Buitenste deel, P21W, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, PY21W, P21/5W |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Links, PY21W, P21/5W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Rechts, Certified Quality, ECE-getest, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
