Diederichs Achterlicht
Rechts, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, W5W, H21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W5W, H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Buitenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1066094 |
Links, Binnenste deel, Certified Quality, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
Rechts, Bovenste deel, Certified Quality, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Bovenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21W, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Zonder achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 1075093 |
| Versie | Magenti Marelli |
| Aantal portieren | 5 |
Transparant, wit/rood, LED
| Kleur | Transparant, wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
Set, Achter, LED, ECE-getest
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
Kunststof, Set, Aan beide zijden, Achter
| Materiaal | Kunststof |
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder dynamische knipperlicht |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Kunststof, Set, Aan beide zijden, Achter
| Materiaal | Kunststof |
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparant/rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
Wit/rood, Transparant, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit/rood |
| Kleur | Transparant |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparant, rood, wit, ECE-getest
| Kleur | Transparant, rood, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
Wit/rood, Depo / TYC
| Kleur | Wit/rood |
| Optioneel | |
| Versie | Depo / TYC |
Transparant, rood, zwart, LED
| Kleur | Transparant, rood, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Wit, rood, ECE-getest, Buitenste deel
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Kleur | Rood |
| Registratietype | ECE-getest |
| Sectie | Buitenste deel |
Rechts, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1214193 |
Links, Binnenste deel, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1214192 |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Aan beide zijden, wit/rood, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Knipperlamp kleur | Wit/rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Meerdelig | Vierdelig |
Transparant, zwart, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Meerdelig | Vierdelig |
Wit, Links, PY21W, P21W
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1215190 |
| Voor facelift |
Transparant, rood/zwart, LED, Vierdelig
| Kleur | Transparant, rood/zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Meerdelig | Vierdelig |
Rechts, Buitenste deel, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1216095 |
| Versie | Depo / TYC |
