Derde remlicht
Voor veel verkeersdeelnemers is dit het best zichtbare remlicht. Het derde remlicht zit namelijk bevestigd in de achterruit, op ooghoogte. Daarom is een derde remlicht ook een van de vereiste aan een auto, deze is namelijk het allereerst zichtbaar wanneer een auto remt. Derde remlichten zijn beschikbaar in verschillende formaten. Carpartsdirect.nl verkoopt alleen originele derde remlichten van de beste kwaliteit.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT Led
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| LED lichtkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT 3/5 D.
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Frame kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT Led
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT LED Niet voor getinte ramen
| Inbouwplaats | Achterruit |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Donker |
| Beglazing | Helder glas |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT SEDAN LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT Break LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT Rood LED
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Rood |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT Klep
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Achter, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, LED, ECE-getest, TYC/DEPO
| Inbouwplaats | Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | TYC/DEPO |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, ECE-getest, LED, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Achter |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
