×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Denso auto-onderdelen
Categorieën
- Airco compressor
- Airco droger
- Airco verdamper
- Bobine
- Bougie
-
Toon minder Toon meer
- Brandstofpomp
- Condensor airco
- Dynamo
- EGR-klep
- Expansieventiel airco
- Gloeibougie
- Injector
- Intercooler
- Interieurfilter
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Kachelweerstand
- Klein electro
- Krukassensor
- Lambda-sonde
- Luchtmassameter
- Map sensor
- Nokkenas sensor
- Oliekoeler
- Radiateur
- Ruitenwissers
- Schakelaar
- Sensor diverse
- Startmotor
- Temperatuursensor
- Ventilator motor
- Voorschakelweerstand
×
8078 Resultaten
×
Filter op
Interkoeler Denso DIT02018
Aluminium
DIT02018
| Brutogewicht [g] | 4650 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 144 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
€ 273,69
€ 251,79
Tijdelijk uitverkocht
Interkoeler Denso DIT02022
Aluminium
DIT02022
| Brutogewicht [g] | 4600 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 144 |
| Netdiepte [mm] | 80 |
€ 547,38
€ 470,75
Tijdelijk uitverkocht
Interkoeler Denso DIT09104
Aluminium
DIT09104
| Brutogewicht [g] | 1800 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 0 |
| Netbreedte [mm] | 0 |
| Netdiepte [mm] | 0 |
€ 123,88
€ 110,26
Tijdelijk uitverkocht
Interkoeler Denso DIT09125
Aluminium
DIT09125
| Brutogewicht [g] | 2420 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 131 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
€ 244,88
€ 244,88
Tijdelijk uitverkocht
Interkoeler Denso DIT45005
ME782059
DIT45005
| Brutogewicht [g] | 6400 |
| Voor OE nummer | ME782059 |
| Netlengte [mm] | 456 |
| Netbreedte [mm] | 298 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
€ 437,90
€ 424,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliekoeler motorolie Denso DRL06001
DRL06001
| Brutogewicht [g] | 1850 |
| Breedte [mm] | 278 |
| Lengte [mm] | 774 |
| Hoogte [mm] | 128 |
€ 233,36
€ 205,36
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM02045
DRM02045
| Brutogewicht [g] | 3500 |
| Gewicht [g] | 2480 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
| Netlengte [mm] | 648 |
| Netbreedte [mm] | 316 |
€ 231,63
€ 171,41
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM09180
DRM09180
| Brutogewicht [g] | 1550 |
| Netdiepte [mm] | 13 |
| Netlengte [mm] | 500 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
€ 204,32
€ 136,90
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM15012
DRM15012
| Brutogewicht [g] | 6450 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 504 |
€ 366,46
€ 238,20
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM45049
DRM45049
| Brutogewicht [g] | 5100 |
| Netdiepte [mm] | 36 |
| Netlengte [mm] | 425 |
| Netbreedte [mm] | 624 |
€ 207,43
€ 141,05
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Denso DRR09101
DRR09101
| Brutogewicht [g] | 1000 |
| Voor OE nummer | 77366513 |
| Netlengte [mm] | 195 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
€ 77,13
€ 75,59
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso DXE22H11C
Solid SAE, M12x1.25, 14 mm, Iridium-middenelektrode
DXE22H11C
| Brutogewicht [g] | 41 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Super Ignition Plug |
€ 82,97
€ 28,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,12
€ 14,40
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN50020
-, 610x484x16, Zonder droger
DCN50020
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3200 |
| Gewicht [g] | 2400 |
| Afmeetingen radiateur | 610x484x16 |
| Hoogte [mm] | 484 |
| Breedte [mm] | 610 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 8846060240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 158,45
€ 120,42
Tijdelijk uitverkocht
Airco droger/filter Denso DFD99922
-, UNIVERSAL
DFD99922
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 658 |
| Gewicht [g] | 561 |
| Voor OE nummer | UNIVERSAL |
€ 87,76
€ 88,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1055
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 5033039AA
DOX-1055
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 5033039AA |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 272 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 95,07
€ 73,20
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM01008
DRM01008
| Brutogewicht [g] | 3140 |
| Gewicht [g] | 1460 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 543 |
€ 338,80
€ 243,94
Tijdelijk uitverkocht
Starter Denso DSN2112
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN2112
| Brutogewicht [g] | 9070 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,75 |
€ 611,91
€ 489,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,30
€ 18,53
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Denso DSN3137
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN3137
| Brutogewicht [g] | 4360 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,64 |
€ 406,72
€ 142,36
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF067K
-, Carbon filter
DCF067K
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 500 |
| Gewicht [g] | 385 |
| Filter type | Carbon filter |
| Voor OE nummer | 82205905 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 236 |
| Hoogte [mm] | 23 |
€ 38,89
€ 29,56
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Denso DCPS-0101
Japan
DCPS-0101
| Brutogewicht [g] | 68 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Aantal contacten | 2 |
| Landuitvoering | Japan |
| Niet voor landenuitvoering | Japan |
€ 72,02
€ 66,26
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Denso DEA09022
-, Zonder weerstand, Draairichting met de klok mee
DEA09022
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 1620 |
| Gewicht [g] | 1370 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 71734232 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Vermogen [W] | 230 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 77,66
€ 76,11
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Denso DF-423
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
DF-423
| Brutogewicht [g] | 358 |
| Gewicht [g] | 270 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 680 |
| Lengte 2 [mm] | 430 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
€ 58,77
€ 41,72
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1076
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
DOX-1076
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 96,00
€ 96,00
Tijdelijk uitverkocht
Airco condensor Denso DCN50117
Met droger, R 134a
DCN50117
| Brutogewicht [g] | 2600 |
| Gewicht [g] | 1310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
€ 225,00
€ 180,00
Tijdelijk uitverkocht
Brandstof inspuitpomp Denso DCRP300990
HP3, 1460A043/16 081 665, DENSO, Mitsubishi; Citroen;
DCRP300990
| Versie | HP3 |
| Voor OE nummer | 1460A043/16 081 665 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Voor fabrikant | Mitsubishi |
| Citroen | |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
€ 670,10
€ 596,38
Tijdelijk uitverkocht
Interkoeler Denso DIT28019
-, 288x295x62, 7P5145803A, Aluminium
DIT28019
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 4600 |
| Gewicht [g] | 3055 |
| Afmeetingen radiateur | 288x295x62 |
| Voor OE nummer | 7P5145803A |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 288 |
| Netbreedte [mm] | 295 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
€ 1.411,67
€ 974,05
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Denso DPS09004
-, 7/16" 20 UNF-2B, groen
DPS09004
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Voor OE nummer | 7788280 |
| Schroefdraadmaat | 7/16" 20 UNF-2B |
| Kleur | Groen |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Type stekker | Female |
€ 35,63
€ 35,99
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IK01-31
-, 267700-1330, Solid SAE, M14x1.25
IK01-31
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 267700-1330 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Racing |
€ 90,75
€ 65,34
Tijdelijk uitverkocht
Radiateur Denso DRM32061
DRM32061
| Brutogewicht [g] | 5100 |
| Gewicht [g] | 3840 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
€ 656,55
€ 229,79
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Denso DSN3106
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN3106
| Brutogewicht [g] | 5060 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,64 |
€ 373,10
€ 130,58
Tijdelijk uitverkocht
