×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Denso auto-onderdelen
Categorieën
- Airco compressor
- Airco droger
- Airco verdamper
- Bobine
- Bougie
-
Toon minder Toon meer
- Brandstofpomp
- Condensor airco
- Dynamo
- EGR-klep
- Expansieventiel airco
- Gloeibougie
- Injector
- Intercooler
- Interieurfilter
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Kachelweerstand
- Klein electro
- Krukassensor
- Lambda-sonde
- Luchtmassameter
- Map sensor
- Nokkenas sensor
- Oliekoeler
- Radiateur
- Ruitenwissers
- Schakelaar
- Sensor diverse
- Startmotor
- Temperatuursensor
- Ventilator motor
- Voorschakelweerstand
×
8122 Resultaten
×
Filter op
Bougie Denso Y31FER-C
IY31, Thread M4, M8x1.0
Y31FER-C
| Alternatief artikel | IY31 |
| Brutogewicht [g] | 23 |
| Gewicht [g] | 20 |
| Draaimoment [Nm] | 9 |
| Voor OE nummer | 9804960716 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 36,08
€ 31,75
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso ZXE20HR13
IXEH20TT, Solid SAE, M12x1.25, 14 mm
ZXE20HR13
| Alternatief artikel | IXEH20TT |
| Brutogewicht [g] | 49 |
| Gewicht [g] | 46 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
€ 36,22
€ 31,87
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso ZXE24L-S7
ZXE24L-S7, Solid SAE, M12x1.25, 14 mm
ZXE24L-S7
| Alternatief artikel | ZXE24L-S7 |
| Brutogewicht [g] | 42 |
| Gewicht [g] | 39 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
€ 22,03
€ 19,38
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso ZXE27HBR8
VXEBH27, 22401AA801, Solid SAE, M12x1.25
ZXE27HBR8
| Alternatief artikel | VXEBH27 |
| Brutogewicht [g] | 50 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Voor OE nummer | 22401AA801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 3-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
€ 43,56
€ 30,06
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Denso DAN3023
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
DAN3023
| Brutogewicht [g] | 6965 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
€ 247,29
€ 175,57
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Denso DAN3029
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
DAN3029
| Brutogewicht [g] | 6769 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
€ 241,41
€ 164,16
Tijdelijk uitverkocht
Bedieningselement, airconditioning Denso DAT23009
Zwitserland
DAT23009
| Brutogewicht [g] | 138 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Landuitvoering | Zwitserland |
€ 16,42
€ 15,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,00
€ 16,15
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF599P
Stoffilter
DCF599P
| Brutogewicht [g] | 175 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 231 |
| Breedte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 115 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF609P
Stoffilter
DCF609P
| Brutogewicht [g] | 249 |
| Gewicht [g] | 140 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 337 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 238 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF727K
Carbon filter
DCF727K
| Brutogewicht [g] | 160 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 210 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF730K
Carbon filter
DCF730K
| Brutogewicht [g] | 231 |
| Gewicht [g] | 140 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 255 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 223 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF735K
Carbon filter
DCF735K
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 187 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF745K
Carbon filter
DCF745K
| Brutogewicht [g] | 221 |
| Gewicht [g] | 150 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 33 |
| Hoogte [mm] | 115 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF746K
Carbon filter
DCF746K
| Brutogewicht [g] | 201 |
| Gewicht [g] | 130 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 203 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF753K
Carbon filter
DCF753K
| Brutogewicht [g] | 449 |
| Gewicht [g] | 330 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 260 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF754K
Carbon filter
DCF754K
| Brutogewicht [g] | 160 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 190 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Denso DCF769K
Carbon filter
DCF769K
| Brutogewicht [g] | 269 |
| Gewicht [g] | 200 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 229 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 165 |
€ 53.628,88
€ 18.770,11
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN02050
4M0816411D, Met droger
DCN02050
| Brutogewicht [g] | 3350 |
| Gewicht [g] | 2100 |
| Voor OE nummer | 4M0816411D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 520,03
€ 182,01
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN05110
333.7 x 601.5 x 16, Met droger
DCN05110
| Gewicht [g] | 2220 |
| Afmeetingen radiateur | 333.7 x 601.5 x 16 |
| Voor OE nummer | 64539286712 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 602 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
€ 552,57
€ 193,39
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN05111
273.4 x 600.9 x 16, Met droger
DCN05111
| Brutogewicht [g] | 2600 |
| Gewicht [g] | 1700 |
| Afmeetingen radiateur | 273.4 x 600.9 x 16 |
| Voor OE nummer | 64536819644 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 601 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
€ 448,85
€ 157,09
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN05112
472.5 x 623 x 12, Met droger
DCN05112
| Gewicht [g] | 2070 |
| Afmeetingen radiateur | 472.5 x 623 x 12 |
| Voor OE nummer | 64539389412 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 623 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
€ 415,82
€ 145,54
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN10063
Met droger
DCN10063
| Brutogewicht [g] | 3350 |
| Gewicht [g] | 2110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 526,53
€ 184,28
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN10064
Zonder droger
DCN10064
| Brutogewicht [g] | 2850 |
| Gewicht [g] | 1640 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
€ 455,44
€ 159,41
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN14005
Zonder droger
DCN14005
| Brutogewicht [g] | 3700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
€ 216,07
€ 172,86
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN17031
A0995000201, Met droger
DCN17031
| Brutogewicht [g] | 3350 |
| Gewicht [g] | 2200 |
| Voor OE nummer | A0995000201 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 474,51
€ 166,08
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN17064
Met droger
DCN17064
| Brutogewicht [g] | 3100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 210,31
€ 166,15
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN17065
Met droger
DCN17065
| Brutogewicht [g] | 4050 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 267,93
€ 211,67
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN17066
Met droger
DCN17066
| Brutogewicht [g] | 3850 |
| Gewicht [g] | 3850 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 494,06
€ 172,92
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN20051
Met droger
DCN20051
| Brutogewicht [g] | 1950 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 152,69
€ 122,15
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN20052
Met droger
DCN20052
| Brutogewicht [g] | 2200 |
| Gewicht [g] | 1460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 356,41
€ 124,74
Tijdelijk uitverkocht
Condensor, airconditioning Denso DCN21036
Met droger
DCN21036
| Brutogewicht [g] | 2850 |
| Gewicht [g] | 1860 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
€ 402,63
€ 140,92
Tijdelijk uitverkocht
