×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter auto-onderdelen
Interieurfilter AMC Filter TC-1023
Pollenfilter
TC-1023
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 123 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 15 |
€ 36,52
€ 17,90
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1026C
Carbon filter
TC-1026C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 19 |
€ 36,01
€ 17,64
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1028C
Carbon filter
TC-1028C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 221 |
| Hoogte [mm] | 30 |
€ 30,54
€ 14,97
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1030C
Carbon filter
TC-1030C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 205 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 20 |
€ 71,35
€ 34,26
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1032C
Carbon filter
TC-1032C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 376 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 48 |
€ 28,69
€ 14,35
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1033
Pollenfilter
TC-1033
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 193 |
| Hoogte [mm] | 29 |
€ 11,12
€ 5,57
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1035
Pollenfilter
TC-1035
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 205 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 20 |
€ 26,39
€ 13,20
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1040C
Carbon filter
TC-1040C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 238 |
| Breedte [mm] | 179 |
| Hoogte [mm] | 29 |
€ 31,42
€ 15,40
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1042C
Carbon filter
TC-1042C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 260 |
| Hoogte [mm] | 31 |
€ 27,93
€ 13,96
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1043C
Carbon filter
TC-1043C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 277 |
| Breedte [mm] | 209 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 52,43
€ 25,69
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1044C
Carbon filter
TC-1044C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 63 |
€ 63,14
€ 30,94
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter AMC Filter TC-1047C
Carbon filter
TC-1047C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Hoogte [mm] | 19 |
€ 26,29
€ 13,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1159
Pijpfilter
TF-1159
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 15,12
€ 7,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1259
Filter insert
TF-1259
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
€ 18,96
€ 11,00
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1340
Pijpfilter
TF-1340
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 91,29
€ 51,12
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1353
Pijpfilter
TF-1353
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Binnendiameter1 [mm] | 4 |
€ 7,24
€ 3,55
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1358
Pijpfilter
TF-1358
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
€ 7,80
€ 3,91
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-152
Filter insert
TF-152
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
€ 43,50
€ 21,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1562
Pijpfilter
TF-1562
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
€ 8,18
€ 4,09
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1564
Pijpfilter
TF-1564
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
€ 71,86
€ 34,50
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1567
Pijpfilter, M14x1.5, M12x1.25
TF-1567
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25 |
€ 24,39
€ 12,20
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1570
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
TF-1570
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 23,16
€ 11,58
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1574
Pijpfilter, M12 P1.25
TF-1574
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
€ 30,73
€ 15,06
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1583
Pijpfilter, M14 P1.5
TF-1583
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | M14 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 24,61
€ 12,31
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1584
Pijpfilter, M12x1.25mm
TF-1584
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
€ 49,02
€ 24,02
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1589
Pijpfilter, M12 P1.25
TF-1589
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 56,68
€ 27,77
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1595
Pijpfilter, M14x1.5-6H
TF-1595
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 34,03
€ 16,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1597
Pijpfilter, M14x1.5mm
TF-1597
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 45,02
€ 22,06
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1599
Pijpfilter, M12x1.25mm, M14x1.5mm
TF-1599
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5mm |
€ 24,41
€ 14,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter TF-1651
Pijpfilter, M12xP1.25
TF-1651
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12xP1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12xP1.25 |
€ 27,38
€ 13,70
Tijdelijk uitverkocht
