Amc Filter auto-onderdelen
Pijpfilter, M12x1.25mm, M14x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M26 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | M26 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M26 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Schroefdraadmaat | M26 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 209 |
| Hoogte [mm] | 42 |
Opschroeffilter, M22 P1.5, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 295 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 264 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 20 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 260 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 66 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 273 |
| Hoogte [mm] | 23 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 295 |
| Binnendiameter1 [mm] | 222 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 222 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 263 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 19 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 57 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 175 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 267 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
