Amc Filter auto-onderdelen
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 11/8 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Schroefdraadmaat | 11/8 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 256 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 356 |
| Breedte [mm] | 158 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 316 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 161 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 213 |
| Binnendiameter1 [mm] | 160 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 180 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 112 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 187 |
| Binnendiameter1 [mm] | 120 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 120 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
