Amc Filter auto-onderdelen
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
Opschroeffilter, M26 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | M26 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
| Buitendraad 2 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 11/2 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 203 |
| Schroefdraadmaat | 11/2 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Opschroeffilter, 13/16-16UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 13/16-16UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 305 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 71 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 220 |
| Buitendraad 2 [mm] | 226 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 162 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 154 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 202 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 155 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 291 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 236 |
| Buitendiameter [mm] | 130 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 127 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 181 |
| Binnendiameter1 [mm] | 78 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 198 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 156 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
