Amc Filter auto-onderdelen
Filter insert
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 43 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Hoogte [mm] | 24 |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 215 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 17 |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 198 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 33 |
Met anti-allergische werking
| Filter type | Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 33 |
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M14 P1.5
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Schroefdraadmaat | M14 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Pijpfilter, M14x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 395 |
| Buitendiameter [mm] | 139 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm, M12x1.25mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.25mm |
Zonder filterbehuizing, Opschroeffilter, M36x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Zonder filterbehuizing, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 106 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Long life filter
| Filter type | Long life filter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, 3/4-16
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
