Amc Filter auto-onderdelen
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, M16x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
Opschroeffilter, M12x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Buitendraad 2 [mm] | 78 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Buitendraad 2 [mm] | 67 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
| Buitendraad 2 [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14 P1.5
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M14 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5mm, M10x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M10x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M12 P1.25
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraad ingang | M12 P1.25 |
| Schroefdraad uitgang | M12 P1.25 |
Opschroeffilter, 3/4-16UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 13/16 x 16 - 2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 13/16 x 16 - 2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 173 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 148 |
| Breedte [mm] | 148 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 371 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| Binnendiameter1 [mm] | 175 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 175 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 232 |
| Breedte [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
