×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter Brandstoffilter
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10142
Pijpfilter
FFF-10142
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 243 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 178,35
€ 83,83
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10143
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10143
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 46,46
€ 22,77
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10147
Opschroeffilter, 1-14, M80x2.5mm
FFF-10147
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Schroefdraad ingang | 1-14 |
| Schroefdraad uitgang | M80x2.5mm |
€ 40,90
€ 20,04
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10148
Opschroeffilter, M8x1.25mm, M16x1.5mm
FFF-10148
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad ingang | M8x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
€ 22,26
€ 11,13
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10154
Pijpfilter
FFF-10154
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 11,62
€ 5,81
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10159
Pijpfilter
FFF-10159
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 24,32
€ 12,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10160
Pijpfilter
FFF-10160
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 46,95
€ 23,00
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10167
Pijpfilter
FFF-10167
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
€ 40,17
€ 19,69
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10169
Filter insert
FFF-10169
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
€ 10,89
€ 5,44
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10171
Pijpfilter
FFF-10171
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
€ 19,84
€ 9,92
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10173
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10173
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
€ 20,45
€ 10,22
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10174
Filter insert
FFF-10174
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
€ 149,92
€ 70,46
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10175
Pijpfilter
FFF-10175
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Buitendraad 2 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
€ 43,83
€ 21,48
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10184
Pijpfilter
FFF-10184
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 37 |
| Buitendraad 2 [mm] | 30 |
€ 6,05
€ 3,02
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10185
Pijpfilter
FFF-10185
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
€ 52,64
€ 25,80
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10189
Pijpfilter
FFF-10189
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 256 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 98,62
€ 47,34
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10192
Pijpfilter
FFF-10192
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
€ 126,20
€ 59,31
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10197
Pijpfilter
FFF-10197
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
€ 31,82
€ 15,60
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10200
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10200
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
€ 25,05
€ 12,52
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10206
Opschroeffilter, M45x1.5mm, M16x1.5mm
FFF-10206
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 186 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
| Schroefdraad ingang | M45x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
€ 4,96
€ 2,48
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10209
Pijpfilter, M16x1.5mm
FFF-10209
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
€ 31,34
€ 15,35
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10210
Pijpfilter, M16x1.5mm
FFF-10210
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
€ 62,68
€ 30,71
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10211
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10211
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 27,35
€ 13,67
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10214
Pijpfilter
FFF-10214
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Buitendraad 2 [mm] | 44 |
€ 6,90
€ 3,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10217
Filter insert
FFF-10217
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Buitendraad 2 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
€ 15,25
€ 7,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10220
Filter insert
FFF-10220
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
€ 26,14
€ 13,07
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10222
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10222
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
€ 23,47
€ 11,74
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10224
Filter insert
FFF-10224
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 166 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
€ 136,37
€ 64,09
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10226
Pijpfilter
FFF-10226
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
| Buitendraad 2 [mm] | 44 |
€ 6,90
€ 3,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10227
Pijpfilter
FFF-10227
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
€ 14,88
€ 7,44
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10232
Pijpfilter
FFF-10232
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 71,15
€ 34,15
Tijdelijk uitverkocht
