×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Amc Filter Brandstoffilter
Brandstoffilter AMC Filter NF-2480H
Pijpfilter, Met behuizing
NF-2480H
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Behuizing | Met behuizing |
Vanaf
€ 89,82
Brandstoffilter AMC Filter NF-2482H
Pijpfilter, Met behuizing
NF-2482H
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Behuizing | Met behuizing |
€ 221,68
€ 101,98
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstoffilter AMC Filter SF-9964
Pijpfilter
SF-9964
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 32,86
€ 16,11
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Brandstoffilter AMC Filter CF-1751
Filter insert
CF-1751
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
€ 9,50
€ 5,51
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter CF-501
Pijpfilter
CF-501
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 25,08
€ 14,54
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter CF-503
Pijpfilter
CF-503
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 16,93
€ 8,47
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7752
Pijpfilter
DF-7752
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 44,58
€ 21,84
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7753
Pijpfilter
DF-7753
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 51 |
€ 18,85
€ 9,43
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7756
Pijpfilter
DF-7756
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 51 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 15,95
€ 9,24
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7757
Pijpfilter
DF-7757
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Buitendiameter [mm] | 51 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 26,95
€ 15,35
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7758
Pijpfilter
DF-7758
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Buitendiameter [mm] | 51 |
€ 26,40
€ 15,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7851
Pijpfilter
DF-7851
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Binnendiameter [mm] | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
€ 90,82
€ 43,60
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7854
Opschroeffilter, M22x1.5mm, M20x1.5mm
DF-7854
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
€ 20,41
€ 10,21
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7856
Pijpfilter
DF-7856
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
€ 15,32
€ 8,88
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7857
Pijpfilter
DF-7857
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 15,67
€ 7,84
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7858
Pijpfilter, M12 P1.25
DF-7858
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 41,24
€ 23,51
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7863
Pijpfilter
DF-7863
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
€ 24,18
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7867
Pijpfilter
DF-7867
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 6 |
€ 10,59
€ 6,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter DF-7868
Pijpfilter, M12 P1.25
DF-7868
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Schroefdraadmaat | M12 P1.25 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
€ 44,26
€ 21,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FF-033
Pijpfilter
FF-033
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 39,26
€ 19,24
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FF-034A
Pijpfilter
FF-034A
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 107 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
€ 13,10
€ 6,56
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FF-039
Pijpfilter
FF-039
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 44,14
€ 21,63
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10001
Filter insert
FFF-10001
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Buitendraad 2 [mm] | 80 |
€ 20,04
€ 10,02
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10003
Filter insert
FFF-10003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
€ 88,44
€ 49,53
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10004
Filter insert, M12x1,5mm
FFF-10004
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5mm |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 99 |
€ 119,41
€ 57,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10005
Filter insert
FFF-10005
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
€ 177,58
€ 83,47
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10006
Filter insert
FFF-10006
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 20,91
€ 10,45
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10008
Opschroeffilter, M16x1,5mm
FFF-10008
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 159 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5mm |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
€ 26,26
€ 15,23
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10010
Filter insert
FFF-10010
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
€ 39,83
€ 19,52
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10012
Pijpfilter
FFF-10012
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
€ 31,86
€ 15,61
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10013
Pijpfilter
FFF-10013
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
€ 19,36
€ 9,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10015
Pijpfilter
FFF-10015
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
€ 23,75
€ 11,88
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
