Alkar auto-onderdelen
Links, Bol-vormig, Te verwarmen, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6432591 |
Links, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6432795 |
Rechts, Links, Bol-vormig, Blauw getint
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Blauw getint, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
Links, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Diameter [mm] | 84 |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6432948 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471083 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471424 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6431445 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6481491, 6471491, 6456491 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471569 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471709 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471859 |
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6471937 |
Rechts, Bol-vormig, Met groothoekspiegel, OEM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Enkel in combinatie met | OEM |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6481960 |
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 9202985 |
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226867 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225645 |
| Aantal contacten | 7 |
Rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9225711 |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Lange spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9236907 |
| Aantal contacten | 7 |
| Lamptype | W16W |
Links, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Breedte [mm] | 400 |
| Hoogte [mm] | 320 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9226922 |
| Aantal contacten | 10 |
| Lamptype | Wy5W |
Rechts, ALSO VALID FOR MITSU, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Enkel in combinatie met | ALSO VALID FOR MITSU |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9239645 |
| Aantal contacten | 7 |
Links, Vlak, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Vlak |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9502941 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Bol-vormig, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9502424 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Bol-vormig, Zelfklevend, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 9514128, 9512128 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, WY21W, HIR2, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | WY21W, HIR2, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Versie | TIPO K |
| Artikelnummer paar | 2768268 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal portieren | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3102424 |
| Versie | TIPO G |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur links, wit
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 3111473 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Artikelnummer paar | 3702961 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Links, H4, Met groot licht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met knipperlamp, voor voertuigen met stuur links, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Instellen |
| Artikelnummer paar | 6106111 |
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 6111394 |
| Aantal contacten | 5 |
Rechts, Met knipperlamp, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 6111945 |
