Abakus auto-onderdelen
Rechts, PY24W, H1, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY24W, H1, H7, LED |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 667-1118LMLDEM7 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, D2S (gasontladingslamp), HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp), HB3 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Zonder ballast |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 773-1118RMLEHM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2, P20d |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, H7, PY21W, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, H9 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 773-1121R-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, BAU15s, PGJ19-5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H1, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Modeljaar tot | 2006 |
| Artikelnummer paar | 773-2003L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, ECE-getest, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 882-1404R-AQ-C |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, PY21W, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PY21W |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 213-1534R-AQ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 215-1331R-LD-UE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H7/H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2019 |
| Artikelnummer paar | 440-11BSL-LDEN7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met LED, 550-1611R-AE
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Artikelnummer paar | 550-1611R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Links, rood, 550-2901R-UE
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 550-2901R-UE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 552-1155LMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 553-1105L-LDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, Stofvanger, Links
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Modeljaar vanaf | 2022 |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 553-4002R-LD-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, 665-2024L-AE
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 665-2024L-AE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1177R-LDEM2 |
| Behuizingskleur | Donker |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W16W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 551-1315L-LD-UE |
Transparent, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparent |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Rechts, Links, Met gloeilamp, rechthoekig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Stofvanger, rechts, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lamptype | W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 446-4004L-AEN |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 440-1101R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, ECE-getest, 00-216-1947L-E
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 00-216-1947L-E |
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
Midden, Rookgrijs, zwart, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, 260603007R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 260603007R |
Links
| Inbouwplaats | Links |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Rechts, W16W, WY21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, WY21W, P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 211-1948L-LD-A |
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1152L-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Rechts, Met gloeilamp, 214-1922L
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1998 |
| Artikelnummer paar | 214-1922L |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Links, W21W, WY21W, W21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21W, WY21W, W21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Grijs/rood |
| Artikelnummer paar | 231-1956R-LD6UE |
