Abakus auto-onderdelen
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H7/H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 773-1163RXLD-E2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, H7/H1, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 773-1163RXLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H7/H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 773-1163LXLD-E2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-2035R-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, HB4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-2035L-UE |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-1137R-ND-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Links, H7/H7, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2001 |
| Modeljaar tot | 2004 |
| Artikelnummer paar | 441-1146R-ND-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H7, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2001 |
| Modeljaar tot | 2004 |
| Artikelnummer paar | 441-1146L-ND-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, P21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 441-1962L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Rechts voor, LED, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 052-18-861 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Midden, Transparent
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Midden, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aantal contacten | 2 |
Buitenspiegel rechts, Wegverlichting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichtverdeling | Wegverlichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, R5W, P21/5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | R5W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 551-1946R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, LED, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 661-1946R-UE-R |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp, 042-36-862
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 042-36-862 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, wit, LED, 051-75-862
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 051-75-862 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 212-11T2L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Rechts, H4, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1116L-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, Paar, Transparent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Zonder gloeilamp, 017-70-866
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 017-70-866 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, zwart, Transparent, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 773-1515L-UE2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, P21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21W, PY21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-11ADLMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s, BAU15s, P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1948R-UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Female, Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing
| Type stekker | Female |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 3 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
