Abakus auto-onderdelen
Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 8 |
| Geschikt voor stekker | Male |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 14 |
| Geschikt voor stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0973722A, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 1J0973722A |
| Aantal contacten | 2 |
| Geschikt voor stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Female, Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing
| Type stekker | Female |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 3 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing, Male
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Type stekker | Male |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorruimte, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal contacten | 4 |
| Geschikt voor stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker, Met pakkingen, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Geschikt voor stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bij remzadel, Achteras links en rechts, Female, Met pakkingen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Bij remzadel, Achteras links en rechts |
| Geschikt voor stekker | Female |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Steekbreedte 2 [mm] | 4,8 |
| Steekbreedte 1 [mm] | 2,8 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met steekhulsbehuizing |
| Type stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met steekhulsbehuizing, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing |
| Type stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Female, Met steekhulsbehuizing
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal rijen | 2 |
| Type stekker | Female |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing |
| Aantal leidingen | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Female, Met steekhulsbehuizing, PEUGEOT, FIAT
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Type stekker | Female |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor fabrikant | PEUGEOT, FIAT, CITROEN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Type stekker | Female |
| Aantal leidingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met steekhulsbehuizing, Siemens, Female
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal rijen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing |
| Voor fabrikant | Siemens |
| Aantal leidingen | 2 |
| Type stekker | Female |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Female, H8, H11
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Type stekker | Female |
| Lamptype | H8, H11 |
| Aantal leidingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal draden (reparatieset, kabelset) | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal draden (reparatieset, kabelset) | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FEMALE, Met stekker
| Aansluittechniek | FEMALE |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal draden (reparatieset, kabelset) | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Zonder sensor
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel, Zonder sensor |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4D0971993, Met kabel, Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 4D0971993 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3B0972712, Met kabel, Met stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 3B0972712 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3B0972706, Met kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 3B0972706 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, WY21W, HB3, H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 120-1103RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, WY21W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 120-1104RMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, WY21W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 120-1104LMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, PY21W, H7/H7/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, PY21W, H7/H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 121-1114RMLEMD2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, PY21W, LED, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, LED, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 121-1114RMLEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, PY21W, H7/H7/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, PY21W, H7/H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 121-1114LMLEMD2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, PY21W, LED, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, LED, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor, Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 121-1114LMLEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, PY21W, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7, HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 121-1116R-LEBM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d, P20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
