Abakus auto-onderdelen
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Met pakkingen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, 053-43-876
| Inbouwplaats | Links achter |
| Artikelnummer paar | 053-43-876 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Zonder gloeilamp, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Buitenspiegel, Rookgrijs, 053-53-862S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 053-53-862S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Buitenspiegel, Rookgrijs, 053-53-861S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Buitenspiegel |
| Kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 053-53-861S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, rood, 054-31-876
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 054-31-876 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood/wit, rechts, Zonder lamphouder, wit
| Lichtschijfkleur | Rood/wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 054-34-881 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, rood, 054-39-876
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Artikelnummer paar | 054-39-876 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Te verwarmen, Bol-vormig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Modeljaar vanaf | 2008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12102-37010, Onder, Staal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voor OE nummer | 12102-37010 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Staal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Achter, Met ingebouwde wisserblad, Met kap
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Snijbladmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
| Lengte wisserblad [mm] | 305 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Met kap, 5P0955707B, zonder wisserblad
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Voor OE nummer | 5P0955707B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wisserblad |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Achter, Met ingebouwde wisserblad, Met kap
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Snijbladmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
| Lengte wisserblad [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 112-1324R-AQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, SAE gecontroleerd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 112-1324L-AQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, W16W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 112-1328R3UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, W16W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Artikelnummer paar | 112-1328L3UE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-4007R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, W16W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, W16W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 112-4007L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 114-1121R-LDEM1 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 114-1121R-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, chroom, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 114-1121R-LDEM6 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
