Walker auto-onderdelen
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,045 |
| Voor artikelnummer | 09931, 20951, 28734 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 46,5 |
| Breedte [mm] | 4,7 |
| Hoogte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,031 |
| Voor artikelnummer | 09931, 23092 |
| Lengte [mm] | 4,7 |
| Breedte [mm] | 4 |
| Hoogte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zak
| Gewicht [kg] | 0,006 |
| Voor artikelnummer | 28734 |
| Breedte [mm] | 9,5 |
| Lengte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 17,5 |
| Kenletter | 26 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,099 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Voor artikelnummer | 09946, 23092 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Breedte [mm] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, KGB10, zonder montagemateriaal
| Kenletter | 63 |
| Gewicht [kg] | 1,590 |
| Inbouwplaats | Midden |
| TecDoc-motornummer | 18481 |
| Voertuigtype | KGB10 |
| Lengte [mm] | 1230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,094 |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Voor artikelnummer | 09931, 09946 |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Diameter (inch) | 1 1/2 |
| Lengte [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, KGB10, zonder montagemateriaal
| Kenletter | 64 |
| Gewicht [kg] | 1,660 |
| Inbouwplaats | Midden |
| TecDoc-motornummer | 18481 |
| Voertuigtype | KGB10 |
| Lengte [mm] | 1210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 52 |
| Gewicht [kg] | 5,610 |
| TecDoc-motornummer | 18481 |
| Lengte [mm] | 770 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Euro 4 (D4), KGB10
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 3,305 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 12-2010, 12-2008 |
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Voertuigtype | KGB10 |
| TecDoc-motornummer | 18481 |
| Lengte [mm] | 340 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Euro 5, met montagemateriaal
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 2,4 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 10-2010 |
| TecDoc-motornummer | 18481 |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Lengte [mm] | 355 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met uitlaatbocht |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 25 |
| Gewicht [kg] | 0,035 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Voor artikelnummer | 09931, 20951, 28734 |
| Lengte [mm] | 42,5 |
| Optioneel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Kenletter | 25 |
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Voor artikelnummer | 28734 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Bundeltype | Zak |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,040 |
| Voor artikelnummer | 20951, 28734 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 2 |
| Breedte [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 0 |
| Kenletter | 25 |
| Gewicht [kg] | 0,800 |
| Hoogte [mm] | 2,2 |
| Breedte [mm] | 2,2 |
| Voor artikelnummer | 09931, 20951, 28734 |
| Lengte [mm] | 7,45 |
| Bundeltype | Zak |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Female, Draairichting met de klok mee
| Diameter ventilatorblad [mm] | 140 |
| Nettogewicht [kg] | 1,025 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Female, Draairichting tegen de klok in
| Diameter ventilatorblad [mm] | 131 |
| Nettogewicht [kg] | 1,015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Female, Draairichting met de klok mee
| Diameter ventilatorblad [mm] | 140 |
| Nettogewicht [kg] | 1,025 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Handgeschakeld, Aluminium, Met droger, R 134a
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 386 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
ZEXEL DKV-06R, Met pakkingen, PAG 100, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 3,5 |
| Voor fabrikant | ZEXEL DKV-06R |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
ZEXEL DKV-06R, Met pakkingen, PAG 100, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 3,5 |
| Voor fabrikant | ZEXEL DKV-06R |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 80 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
Pin "30" M8 B+;Pin "
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
