Gloeilamp parkeer-/ begrenzingslicht
Rechts, SAE gecontroleerd, Verenigde Staten, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Landuitvoering | Verenigde Staten |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 331-1524L-US |
Links, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 333-1416R-US |
333-1504R-US, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 333-1504R-US |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Inbouwplaats | Links |
333-1504L-US, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 333-1504L-US |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Inbouwplaats | Rechts |
SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Zonder gloeilamp, Transparent, Aan beide zijden
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met reflector
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, P21/5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 440-1413R-AE |
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 440-1413L-AE |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met trekkabel
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met trekkabel, Met stekkerdoos |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, R5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met reflector
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Modeljaar tot | 2016 |
SAE gecontroleerd, ECE-getest, Met gloeilamp, Rechts voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
Aan beide zijden, ECE-getest, Met gloeilamp, Met stekkerdoos
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, LED, Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Hoeveelheid | Paar |
| LED lichtkleur | Wit/geel |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Depo / TYC, zilver, grijs, rechts
| Versie | Depo / TYC |
| Kleur | Zilver, grijs |
| Inbouwplaats | Rechts |
Geel, Zonder stekker, Met kabel, Met behuizing
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 75 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker, Met kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Bevestigingswijze | Voetbevestiging |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 100 |
| Lichtfunctie | Met reflector |
| Registratietype | ECE-getest |
| Gatdiameter [mm] | 5 |
| Hoogte [mm] | 24,2 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282087-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Lichten-bouwtype | LED |
Met stekker, Zonder kabel, Met lamphouder, Met gloeilamp
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 61 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Stroomverbruik [W] | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Zonder kabel |
| Inbouwdiepte [mm] | 87 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Behuizing | Met behuizing |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Lichtfunctie | Met remlicht |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | FF |
| Gatdiameter [mm] | 5 |
| Stekkeruitvoering-ID | TYCO (AMP) 282762-1 |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Lamptype | R5W |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
P21/5W, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Artikelnummer paar | 2080272 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Korte uitvoering | |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Links voor |
P21/5W, Met gloeilamp, Met lamphouder
| Artikelnummer paar | 2080271 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Korte uitvoering | |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor |
Rechts, Links, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, Links, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, Links, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Links, Wy5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-1412R-UE |
Rechts, Wy5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-1412L-UE |
Rechts, Links, Inbouw, geel
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Breedte [mm] | 110, 18 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Kleur | Geel |
Wit, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
Voor, rechts, Bovenaan, Links
| Inbouwplaats | Voor, rechts, Bovenaan, Links |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Wit |
3731015-B45, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 81 |
| Voor OE nummer | 3731015-B45 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 58 |
| Artikelnummer paar | 2.24696 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 21319995 |
Met leiding, Met houder, geel (amber)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 50 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Stroomverbruik [W] | 1 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal LED's | 1 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, CCC-getest, SAE gecontroleerd |
| Voldoet aan ECE norm | R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Type stekker | AMP |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met reflector, Met zijmarkeerlicht (LED) |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw, Schroefaansluiting |
| Lengte [mm] | 135 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
