Gloeilamp parkeer-/ begrenzingslicht
217-1536R-AE, ECE-getest, Met gloeilamp, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 217-1536R-AE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Links |
217-1536L-AE, ECE-getest, Met gloeilamp, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 217-1536L-AE |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts |
Links, Wy5W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 221-1407R-UE |
Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Oranje
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Kleur | Oranje |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, SAE gecontroleerd, Met gloeilamp, geel
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Kleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, SAE gecontroleerd, Verenigde Staten, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Landuitvoering | Verenigde Staten |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 331-1524R-US |
Rechts, SAE gecontroleerd, Verenigde Staten, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Landuitvoering | Verenigde Staten |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 331-1524L-US |
Links, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 333-1416R-US |
333-1504R-US, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 333-1504R-US |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Inbouwplaats | Links |
333-1504L-US, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 333-1504L-US |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder stekkerdoos |
| Inbouwplaats | Rechts |
SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, rood
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Zonder gloeilamp, Transparent, Aan beide zijden
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met reflector
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Links, P21/5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 440-1413R-AE |
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 440-1413L-AE |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met trekkabel
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met trekkabel, Met stekkerdoos |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, R5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, Met reflector
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar vanaf | 2014 |
| Modeljaar tot | 2016 |
SAE gecontroleerd, ECE-getest, Met gloeilamp, Rechts voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
Aan beide zijden, ECE-getest, Met gloeilamp, Met stekkerdoos
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met stekkerdoos |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Aan beide zijden, LED, Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Hoeveelheid | Paar |
| LED lichtkleur | Wit/geel |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Met leiding, Met houder, geel (amber)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 50 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Stroomverbruik [W] | 1 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal LED's | 1 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, CCC-getest, SAE gecontroleerd |
| Voldoet aan ECE norm | R3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Type stekker | AMP |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met reflector, Met zijmarkeerlicht (LED) |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw, Schroefaansluiting |
| Lengte [mm] | 135 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
LED, zwart, Zonder gloeilamp
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Frame kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Voldoet aan ECE norm | R91, R3 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
Transparent, zwart, Behuizing met plastic deksel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stroomverbruik [W] | 0,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal LED's | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Nominale stroom [V] | 33 |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Schroefverbinding |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lengte [mm] | 84 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Transparent, zwart, Behuizing met plastic deksel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stroomverbruik [W] | 0,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal LED's | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Nominale stroom [V] | 33 |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Schroefverbinding |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lengte [mm] | 84 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Transparent, zwart, Behuizing met plastic deksel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stroomverbruik [W] | 0,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 2500 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal LED's | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Nominale stroom [V] | 33 |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Schroefverbinding |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lengte [mm] | 84 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Transparent, zwart, Behuizing met plastic deksel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 16 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stroomverbruik [W] | 0,5 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Kabellengte [mm] | 2500 |
| LED lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal LED's | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Nominale stroom [V] | 33 |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Schroefverbinding |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lengte [mm] | 84 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Rechts voor, BSG 40-810-003
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Componentennummer | BSG 40-810-003 |
Links voor, BSG 40-810-004
| Inbouwplaats | Links voor |
| Componentennummer | BSG 40-810-004 |
Geel, ADR/GGVS getest, LED, voor horizontale bevestiging
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Lamptype | LED |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Breedte [mm] | 51 |
Aan beide zijden, Met lamphouder, Oranje
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Kleur | Oranje |
| Productiedatum vanaf | 08.2013 |
| Productiedatum tot | 08.2018 |
