×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Gloeilamp parkeer-/ begrenzingslicht
1038 Resultaten
×
Filter op
Parkeerlicht Abakus 441-1412L-UE
Links, Wy5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
441-1412L-UE
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-1412R-UE |
€ 40,29
€ 14,11
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Abakus 441-1412R-UE
Rechts, Wy5W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
441-1412R-UE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-1412L-UE |
€ 40,29
€ 14,11
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Trucklight SM-IV006
Rechts, Links, Inbouw, geel
SM-IV006
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Breedte [mm] | 110, 18 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Kleur | Geel |
€ 22,76
€ 7,96
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Trucklight SM-IV007L
Wit, Links
SM-IV007L
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
€ 48,22
€ 16,88
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Trucklight SM-MA009
Voor, rechts, Bovenaan, Links
SM-MA009
| Inbouwplaats | Voor, rechts, Bovenaan, Links |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Kleur | Wit |
€ 19,87
€ 6,96
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Hella 2PS 329 060-101
Met houder, geel (amber), zwart
2PS 329 060-101
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Stroomverbruik [W] | 1 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 100 |
| Aantal LED's | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met reflector, Met zijmarkeerlicht (LED) |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | LED |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw, Schroefaansluiting |
| Lengte [mm] | 114 |
| Breedte [mm] | 76 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 68,61
€ 24,70
Tijdelijk uitverkocht
Breedtelicht TYC 17-1142-05-2
Met lamphouder, ECE-getest, rechts
17-1142-05-2
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts |
€ 11,98
€ 12,69
Tijdelijk uitverkocht
Breedtelicht Dt Spare Parts 2.24751SP
2 jaar garantie, LED
2.24751SP
| Nettogewicht [g] | 145 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
| Voor OE nummer | 1623726 |
€ 96,91
€ 40,70
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Dt Spare Parts 3.31115
1,3, LED, 2 jaar garantie
3.31115
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 99,40
€ 36,78
Tijdelijk uitverkocht
Breedtelicht Febi Bilstein 193009
ADR Zone 2, PRS, R10, R91, R7
193009
| Kabellengte [mm] | 1250 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 78,4 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Vrijgave van de fabrikant | ADR Zone 2 |
| Lengte [mm] | 173 |
| Aansluittechniek | PRS |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R91, R7 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K |
| Fabrikant | Aspöck |
| Artikelnummer paar | 193012 |
| Inbouwplaats | Rechts |
€ 66,60
€ 51,95
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Febi Bilstein 194854
Aan beide zijden, LED, Oranje, R3, R91
194854
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kabellengte [mm] | 1250 |
| Kleur | Oranje |
| Voldoet aan ECE norm | R3, R91 |
€ 94,98
€ 16,15
Tijdelijk uitverkocht
Breedtelicht Febi Bilstein 199590
R7, LED
199590
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Voldoet aan ECE norm | R7 |
| Lichten-bouwtype | LED |
€ 29,17
€ 18,09
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Abakus 341-1415L-UC
Links, Halogeen, Noord-Amerika, Zonder lamphouder
341-1415L-UC
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Landuitvoering | Noord-Amerika |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 341-1415R-UC |
€ 44,65
€ 50,90
Tijdelijk uitverkocht
Parkeerlicht Abakus 341-1415R-UC
Rechts, Halogeen, Noord-Amerika, Zonder lamphouder
341-1415R-UC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Landuitvoering | Noord-Amerika |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 341-1415L-UC |
€ 44,65
€ 47,32
Tijdelijk uitverkocht
