Febi Bilstein Oliefilter
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Hoogte [mm] | 153 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 30 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliefilter, Met afdichtring, Met druksensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met druksensor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met oliefilter, met oliekoeler, met afdichtringen, Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, met oliekoeler, met afdichtringen, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking
| Hoogte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Lengte [mm] | 177 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
Filter insert, Met pakkingen
| Diameter o-ring [mm] | 63, 67,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M22 x 1,5, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 270 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
1 1/8" - 16, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/8" - 16 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 264 |
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 120,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 129,5 |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 248 |
| Binnendiameter [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
1 1/8" - 16, Opschroeffilter, Aluminium
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/8" - 16 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 261 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
MVQ (Silicoon-Rubber), Staal
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber), Staal |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 389 |
| Breedte [mm] | 129 |
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 118 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 300 |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Centrifuge, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 107 |
| Filter type | Centrifuge |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 96 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M32 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M32 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 232 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 92,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 101,5 |
Kunststof, met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Hoogte [mm] | 197 |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte [mm] | 145 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
M27 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M27 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 178 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
