Febi Bilstein Oliefilter
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 120,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 129,5 |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 248 |
| Binnendiameter [mm] | 47 |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
M27 x 2, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M27 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 178 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
1 1/8" - 16, Opschroeffilter, Aluminium
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/8" - 16 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 261 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
MVQ (Silicoon-Rubber), Staal
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber), Staal |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 389 |
| Breedte [mm] | 129 |
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 118 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 300 |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Centrifuge, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 107 |
| Filter type | Centrifuge |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 96 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
1 1/8" - 16, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/8" - 16 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 264 |
| Binnendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
Buiten zeszijdig, Filter insert, Met afdichtring, Met kap
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met kap |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Kunststof, met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Hoogte [mm] | 203 |
| Breedte [mm] | 208 |
| Lengte [mm] | 362 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakkingen
| Hoogte [mm] | 121 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Lengte [mm] | 257 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakkingen |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking
| Hoogte [mm] | 104 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Lengte [mm] | 304 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 275 |
| Buitendiameter [mm] | 109 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Aluminium, met oliefilter, Met pakkingen, Met sensor
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 73 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 81 |
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking
| Hoogte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 147 |
| Lengte [mm] | 318 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Aluminium, met oliefilter
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
