Febi Bilstein Oliefilter
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 92 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 100 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 95,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 104,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1" - 12 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 1" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 165 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/2" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/2" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 202 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 251 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking, Met druksensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler, met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/2" - 12 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 1 1/2" - 12 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 118 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 128 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 55 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,8 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 64,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Lengte [mm] | 324 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24 x 2, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M24 x 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 203 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 74 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 24 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Lengte [mm] | 253 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met oliefilter, Met pakking, Met thermostaat
| Hoogte [mm] | 119 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Lengte [mm] | 256 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 74 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 80,8 |
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,75 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
