Elring auto-onderdelen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Vereist aantal stuks | 4 |
| TecDoc-motornummer | 22981 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 13,8 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Binnendiameter [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| TecDoc-motornummer | 22981 |
| Dikte [mm] | 1,43 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Diameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderkopdichting, Met klepseals, 0197.K1
| TecDoc-motornummer | 22981 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met cilinderkopdichting, Met klepseals |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 0197.K1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Dikte [mm] | 1,74 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 760.300 |
| Centreringdiameter [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5x10, 12 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5x10, 12 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.910 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Vereist aantal stuks | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 15,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,5 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Vereist aantal stuks | 4 |
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, AW
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| TecDoc-motornummer | 22981 |
| Binnendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 22981 |
| Binnendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS, Met stofkaplip
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Hoogte [mm] | 10 |
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Staal
| Vereist aantal stuks | 4 |
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Materiaal | Staal |
17 mm, Buiten zeszijdig, M12x1,25x119, M12x1.25x163
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Aantal schroeven | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,25x119 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25x163 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inlaatzijde, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), AS, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Inlaatzijde |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 1056 |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400, 017.736 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
A-vormig, Koper
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Materiaal | Koper |
