Diederichs auto-onderdelen
- ABS sensor
- Aanslagrubber vering
- Achterklep
- Achterlicht
- Achterlicht glas
-
Toon minder Toon meer
- Achterpaneel
- Achteruitrijlicht
- Airco compressor
- Airco droger
- Airco verdamper
- Auto ventilator
- Autodeur
- Autogereedschap
- Autolamp
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Beschermplaat
- Bodemplaat
- Brandstoftank
- Buitenspiegel
- Buitenspiegelglas
- Buitenspiegelkap
- Buitentemperatuur sensor
- Bumper
- Bumper reparatie set
- Bumperbalk
- Bumpersteun
- Carterpan
- Chassisbalk
- Condensor airco
- Derde remlicht
- Dorpel
- Draagarm
- Draagarmrubber
- Dwarsbalk
- EGR-klep
- Elektrische ramen
- Expansieventiel airco
- Fuseekogel
- Gasveer
- Gloeilamp rem -/ achterlicht
- Grille
- Homokineet
- Intercooler
- Interieurfilter
- Kabelset verlichting
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Kentekenplaathouder
- Kentekenverlichting
- Knipperlicht
- Koplamp
- Koplamp onderdeel
- Koplamp stelmotor
- Koplampglas
- Koplamprand
- Kriksteun
- Laadstations
- Lamphouder
- Mistachterlicht
- Mistlampen
- Motorkap
- Motorkap isolatie
- Oliekoeler
- Ophangbeugel
- Overige interieur accessoires
- Parkeerlicht
- Parkeersensoren
- Plaat
- Raammechanisme
- Raamslinger
- Radiateur
- Reflector
- Remblokken
- Remtrommel
- Ruitensproeier
- Ruitensproeier reservoir
- Schokdemper
- Sensor diverse
- Sierlijst
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Spoiler
- Spoorstang
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Startmotor
- Stuurkogel
- Tankklep
- Telefoonhouder
- Treeplank
- Uitlaat reparatie set
- Uitlaatpijp
- Veerpoot lager
- Veerschotel
- Ventilator airco
- Ventilator motor
- Veren
- Verlichting
- Verstraler
- Voorbumper onderdelen
- Voorpaneel
- Wielbouten
- Wielkast
- Wielkast bekleding
- Wiellager
- Wielremcilinder
- Xenon verlichting
- Zijwindschermen
R10W, Verpakkingseenheid, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, R10W, BA15d
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, T2W, BA9s
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | T2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), Xenon, P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H27W/2, PGJ13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HIR2, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T3W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | T3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, J
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | J |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, 1,2, W2x4.6d
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,2, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, 2,3, W2,3W, W2x4.6d
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Lamptype | W2,3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C10W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | C10W |
| Diameter [mm] | 11 |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Lengte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, SV8.5-8, C10W
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Diameter [mm] | 11 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | C10W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, SV8.5-8, C5W
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Diameter [mm] | 11 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, P29t, 65/45, HB1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P29t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/45 |
| Lamptype | HB1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, wit, Kunststof, 1,2
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Behuizingskleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, paars, Kunststof, 0,36
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Behuizingskleur | Paars |
| Materiaal | Kunststof |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,36 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verpakkingseenheid, lichtblauw, Kunststof, 1,2
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B8.4d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
