Derde remlicht
Voor veel verkeersdeelnemers is dit het best zichtbare remlicht. Het derde remlicht zit namelijk bevestigd in de achterruit, op ooghoogte. Daarom is een derde remlicht ook een van de vereiste aan een auto, deze is namelijk het allereerst zichtbaar wanneer een auto remt. Derde remlichten zijn beschikbaar in verschillende formaten. Carpartsdirect.nl verkoopt alleen originele derde remlichten van de beste kwaliteit.
Midden, Met lamphouder, rood, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, ECE-getest, Met lamphouder, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-getest, Met LED, BSG 90-810-014, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Componentennummer | BSG 90-810-014 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, rood, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum tot | 05.2016 |
| Productiedatum vanaf | 11.2007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum tot | 05.2016 |
| Productiedatum vanaf | 11.2007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Zonder ingebouwde wis/was sproeier, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde wis/was sproeier |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum tot | 12.2010 |
| Productiedatum vanaf | 07.2003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Met LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Productiedatum vanaf | 11.2006 |
| Modeljaar tot | 2010 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood
| Kleur | Rood |
| Productiedatum tot | 12.2021 |
| Productiedatum vanaf | 09.2013 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood
| Kleur | Rood |
| Productiedatum tot | 12.2016 |
| Productiedatum vanaf | 10.2006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Met gloeilamp, Met ingebouwde wis/was sproeier, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wis/was sproeier |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | W5W |
| Productiedatum tot | 12.2021 |
| Productiedatum vanaf | 06.2005 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Met LED, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Productiedatum vanaf | 06.2012 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Zonder gloeilamp, rood, W5W
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | W5W |
| Productiedatum vanaf | 04.2014 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, rood, Met LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Productiedatum tot | 06.2018 |
| Productiedatum vanaf | 09.2008 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Rookgrijs, Met LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Productiedatum tot | 08.2012 |
| Productiedatum vanaf | 06.2008 |
| Aantal portieren | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, rood, LED
| Inbouwplaats | Midden |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Midden, Met ingebouwde wis/was sproeier, rood
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wis/was sproeier |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Midden, Zonder gloeilamp, rood, W5W
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | W5W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, Zonder gloeilamp, Rookgrijs, W5W
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W5W |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Met gloeilamp, LED, Certified Quality
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 6,00 |
| Breedte [cm] | 5,00 |
| Lengte [cm] | 26,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | LED |
| Kwaliteit | Certified Quality |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, chroom, Met gloeilamp, LED
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,50 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 33,00 |
| Kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | LED |
| Kwaliteit | VALABLE UNIQUEMENT P, Certified Quality |
| Uitvoering | Voor voertuigen met te openen achterruit |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, wit, Met gloeilamp, LED
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 6,50 |
| Breedte [cm] | 4,00 |
| Lengte [cm] | 33,00 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | LED |
| Kwaliteit | VALABLE UNIQUEMENT P, Certified Quality |
| Uitvoering | Voor voertuigen met vaststaande achterruit |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Met gloeilamp, LED, Certified Quality
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 39,00 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | LED |
| Kwaliteit | Certified Quality |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Met gloeilamp, LED, Certified Quality
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 8,00 |
| Lengte [cm] | 38,00 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | LED |
| Kwaliteit | Certified Quality |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rood, LED
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Modeljaar tot | 2004 |
| Modeljaar vanaf | 2002 |
| Versie | DYNAMIC |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Transparant/chroom, LED, ECE-getest
| Kleur | Transparant/chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
