Amc Filter auto-onderdelen
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder filterbehuizing, Opschroeffilter, M12x1.5mm, M16x1.5mm
| Filter type | Zonder filterbehuizing, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 172 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5mm, M12x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Schroefdraad ingang | M16x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M12x1.25mm, M16x1.5mm
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Pijpfilter, M10x1.5mm, M16x1.5mm
| Filter type | Zonder watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M10x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M12x1.25mm, M16x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.25mm |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5mm |
Opschroeffilter, M22 P1.5-6H, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5-6H |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
Opschroeffilter, M22 P1.5, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
Opschroeffilter, M26x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | M26x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Opschroeffilter, 1 - 12
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 1 - 12 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 170 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 214 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 185 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 173 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 167 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 134 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 214 |
| Buitendraad 2 [mm] | 175 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 125 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 40 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 255 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 195 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 189 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 226 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 205 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 226 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
