Zuiger
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 641 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 66,0 |
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK |
| Productienummer | 76 L 114 |
| Compressiehoogte [mm] | 41,8 |
| Komdiameter [mm] | 39,65 |
| Boutlengte [mm] | 60,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,25 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 0,4 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gehard anodiseert, Zonder koelkanaal, 3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 216 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 49,3 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Boutdiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.2 N |
| Productienummer | 76 L 79 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,27 |
| Komdiameter [mm] | 62,5 |
| Boutlengte [mm] | 46 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,11 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,8 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,25 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,055 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 IF N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 IF N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gehard anodiseert, Zonder koelkanaal, 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.0
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 213 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 44,0 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gehard anodiseert |
| Boutdiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.0, 1. R 1.0 PVD |
| Productienummer | 75 L 175 |
| Compressiehoogte [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5,51 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, 3. DSF 2.0 DLC, 3. DSF 2.0 CrK, 2. NM 1.0 P
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 336 |
| Lengte [mm] | 50,2 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 DLC, 3. DSF 2.0 CrK, 2. NM 1.0 P, 1. R 1.2 DLC |
| Productienummer | 75 L 186 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,4 |
| Boutlengte [mm] | 45 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 6,56 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.0, 1. R 1.0 PVD
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Nettogewicht [g] | 12 |
| Cilinderboring [mm] | 71,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.0, 1. R 1.0 PVD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5 Fe, 1. R 1.2 IF Mo
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 86,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5 Fe, 1. R 1.2 IF Mo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. GSF 2.0, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 CrK
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,0 |
| Componentennummer | 3. GSF 2.0, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 CrK |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF3.50 Cr P, 2. M2.50 IFU P, 1. T 3.0 CrK
| Nettogewicht [g] | 82 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 107,0 |
| Componentennummer | 3. DSF3.50 Cr P, 2. M2.50 IFU P, 1. T 3.0 CrK |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1940000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 2.35mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 102 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR P KV1, 2.35mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 73,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 PVD ST, 1.2mm 026IFU P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
2mm 005IFU MOP GOE13, 2.5mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 005IFU MOP GOE13, 2.5mm 007 GDC P KV1, 2.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,7 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 63721, 63718, 63715 |
| Productienummer | 082236 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Komdiameter [mm] | 67 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
| Herstelfase | 0,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 108,25 |
| Cilinderboring [mm] | 105 |
| Boutdiameter [mm] | 39,7 |
| Componentennummer | 63620, 63617, 61272 |
| Productienummer | 105144 |
| Compressiehoogte [mm] | 70,32 |
| Komdiameter [mm] | 68,7 |
| Boutlengte [mm] | 86 |
| Komdiepte 1 [mm] | 16,85 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 88 |
| Cilinderboring [mm] | 98 |
| Boutdiameter [mm] | 34 |
| Componentennummer | 64076, 63731, 62521 |
| Productienummer | 098129 |
| Compressiehoogte [mm] | 58 |
| Komdiameter [mm] | 61,5 |
| Boutlengte [mm] | 79 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,24 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,2 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 49,7 |
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Boutdiameter [mm] | 17,97 |
| Componentennummer | 66617, 66616, 66615 |
| Productienummer | 072156 |
| Compressiehoogte [mm] | 26,8 |
| Komdiameter [mm] | 61,5 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,6 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,7 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,04 |
| Herstelfase | 0,40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 72,6 |
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Componentennummer | 66275, 66274, 66273 |
| Productienummer | 085238 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,6 |
| Komdiameter [mm] | 51,3 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,60 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,9 |
| Cilinderboring [mm] | 72,4 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 67017, 67016, 67015 |
| Productienummer | 072166 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,9 |
| Komdiameter [mm] | 43 |
| Boutlengte [mm] | 47 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8,7 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,9 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 2,3 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,04 |
| Herstelfase | 0,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 91 |
| Componentennummer | 78535, 78532, 78530 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 98 |
| Componentennummer | 62522, 62521, 62520 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 105 |
| Componentennummer | 88856, 87869, 87245 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 84235, 61624, 61331 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 64055, 64052, 64049 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 106,5 |
| Componentennummer | 66033, 66023, 66021 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Componentennummer | 66101, 66100, 63554 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 87647, 65954, 61608 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 66206, 66205, 66204 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
