Zuiger
| Cilinderboring [mm] | 108 |
| Boutdiameter [mm] | 40 |
| Boutlengte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Boutdiameter [mm] | 28 |
| Boutlengte [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
11 25 7 810 755, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | 11 25 7 810 755 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-432200-30 |
| Compressiehoogte [mm] | 47 |
| Komdiameter [mm] | 47,5 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,5 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-442200-10
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 50,1 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-442200-10 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50,6 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,3 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST, EA288
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piston 11258580699, Piston 11257810755, 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | Piston 11258580699, Piston 11257810755 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Trapeziumdrijfstang
| Lengte [mm] | 123,55 |
| Cilinderboring [mm] | 130 |
| Boutdiameter [mm] | 52 |
| Productienummer | 130116 |
| Compressiehoogte [mm] | 78,55 |
| Komdiameter [mm] | 92,8 |
| Boutlengte [mm] | 103 |
| Komdiepte 1 [mm] | 16,25 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,13 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
66043/14
| Cilinderboring [mm] | 128 |
| Componentennummer | 66043/14, 101300000, 101290000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 78,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 79,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 79,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang
| Bout-Ø 1 [mm] | 20,00 |
| Lengte [mm] | 50,00 |
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 30,00 |
| Komdiameter [mm] | 60,30 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,50 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,60 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 3,40 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang
| Lengte [mm] | 53,95 |
| Gatdiameter [mm] | 79,00 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 34,85 |
| Komdiameter [mm] | 53,50 |
| Boutlengte [mm] | 46 |
| Komdiepte 1 [mm] | 9,35 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,53 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 3,47 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang
| Lengte [mm] | 53,95 |
| Gatdiameter [mm] | 79,50 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 34,85 |
| Komdiameter [mm] | 53,50 |
| Boutlengte [mm] | 46 |
| Komdiepte 1 [mm] | 9,35 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,53 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 3,47 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang
| Lengte [mm] | 68,80 |
| Gatdiameter [mm] | 81,00 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 45,80 |
| Komdiameter [mm] | 50,90 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,80 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte 3 [mm] | 2 |
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Dikte 1 [mm] | 1,20 |
| Dikte 2 [mm] | 1,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-137507-30
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Hoogte [mm] | 83,1 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 31 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-137507-30 |
| Compressiehoogte [mm] | 53,08 |
| Komdiameter [mm] | 48 |
| Boutlengte [mm] | 64,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 16,1 |
| Komdiepte 2 [mm] | 4,9 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,6 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Voor trapesiumvormige drijfstang, 08-427100-00
| Cilinderboring [mm] | 66,5 |
| Hoogte [mm] | 41,7 |
| Boutdiameter [mm] | 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang |
| Componentennummer | 08-427100-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 25,2 |
| Komdiameter [mm] | 54,5 |
| Boutlengte [mm] | 52 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,3 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,02 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, 08-434307-00
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Hoogte [mm] | 70,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-434307-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,3 |
| Komdiameter [mm] | 45 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 15,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-443800-00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,65 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-443800-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,85 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,7 |
| Komdiepte 2 [mm] | 5,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Bundeltype | Box |
| Cilinderboring [mm] | 84,51 |
| Hoogte [mm] | 73,2 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-452907-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 48,4 |
| Komdiameter [mm] | 48,23 |
| Boutlengte [mm] | 63,65 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,06 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. T2.0 IF CrK
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. T2.0 IF CrK |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 720 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 68,9 |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,00 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.5 Crk P |
| Productienummer | 79 L 144 |
| Compressiehoogte [mm] | 43,9 |
| Komdiameter [mm] | 41,7 |
| Boutlengte [mm] | 63,00 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,7 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met zuigerveerdrager, 84 L 195
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 862 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 73,2 |
| Cilinderboring [mm] | 84,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Productienummer | 84 L 195 |
| Compressiehoogte [mm] | 48,4 |
| Komdiameter [mm] | 48,23 |
| Boutlengte [mm] | 63,65 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,4 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 CrK, 2. M1.75 IFU Cr, 1. ET 2.0 PVD
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 CrK, 2. M1.75 IFU Cr, 1. ET 2.0 PVD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
