Verstraler
H1/H1, Transparent, zwart, Met knipperlamp
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7/H7, Transparent, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Met lamphouder
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Transparent, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Transparent |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, H7, Met navigatielicht, Rond
| Lamptype | H1/H1, H7 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, H1/H1, H7, zwart
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H1, H7 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, H3, H1, H7
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H3, H1, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, H1/H3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H1/H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), H7
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder dimlicht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712000815402 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H7, LED |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), LED
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder dimlicht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712000815401 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED, H7 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), H1
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 712455301129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H1, W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), W21/5W
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 712455351139 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W21/5W, H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Frame kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Rechts |
Met groot licht, O.E. (Original), H1
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 712455201129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | H1, W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), W21/5W
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Artikelnummer paar | 712455251139 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W21/5W, H1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Frame kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Inbouwplaats | Links |
Met groot licht, O.E. (Original), W21/5W
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712475101129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), W21/5W
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712475001129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W21/5W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 997 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Breedte [mm] | 133 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Buiten
| Nettogewicht [g] | 1206 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Breedte [mm] | 132 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Buiten |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, 2 jaar garantie, Links
| Spanning (Volt) | 24 |
| 0451 | H3 |
| Artikelnummer paar | 3.31091 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 951 |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
