Verstraler
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | CCFL COOL LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met daglicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Optioneel | |
| Versie | REAL DAYLIGHT |
| Controleteken | R87 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, chroom, Transparent, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Chroom, Transparent |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Versie | ANGEL EYES |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H7, Transparent, chroom, Met navigatielicht
| Lamptype | H1/H7 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Vorm | Recht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, chroom, Met positielicht (LED)
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, chroom |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1/H1, Transparent, zwart, ECE-getest
| Lamptype | H1/H1 |
| Kleur | Transparent, zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
| Versie | DRAGON-LIGHTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Links voor
| Nettogewicht [g] | 834 |
| Artikelnummer paar | 5.81109 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328860 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Rechts voor
| Nettogewicht [g] | 820 |
| Artikelnummer paar | 5.81108 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1328861 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Voor
| Nettogewicht [g] | 1040 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 220 |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, 4122 1084
| Nettogewicht [g] | 417 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 4122 1084 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Aan beide zijden
| Nettogewicht [g] | 997 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Breedte [mm] | 133 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H7/H1/H3, zwart, Met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Lamptype | H7/H1/H3 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Omgevingsverlichting, IP69K, IP68, DEUTSCH stekker
| Lengte (inch) | 3,2 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gewicht [g] | 358 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Stroomverbruik [W] | 40 |
| Aantal LED's | 4 |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Lichtstrook [Lm] | 3000 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Diepte [mm] | 68 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Breedte [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Vierkant |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Aanvullende informatie | HELLA BLACK MAGIC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met groot licht, O.E. (Original), LED
| Lichtfunctie | Met groot licht, Zonder dimlicht, Zonder knipperlicht, Zonder mistlamp |
| Artikelnummer paar | 712000815401 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | LED, H7 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs, Zonder gloeilamp, Voor, Links
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Zonder kap, Kunststofbehuizing, zilver
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kap |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Frame kleur | Zilver |
| Referentiegetal | 37,5 |
| Voldoet aan ECE norm | R112, R7 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht |
| Inbouwdiepte [mm] | 49 |
| Diepte [mm] | 124 |
| Totale hoogte [mm] | 245 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1, W5W |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Breedte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Vorm | Rond |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Gloeilamp technologie, 1NB 354 986-051, wit, Met knipperlamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Artikelnummer paar | 1NB 354 986-051 |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | PY21W, H4 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, Buiten
| Nettogewicht [g] | 1206 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Breedte [mm] | 132 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Inbouwplaats | Buiten |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, Zonder kap, Metaalbehuizing, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kap |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Frame kleur | Zwart |
| Referentiegetal | 37,5 |
| Voldoet aan ECE norm | R112, R7 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht |
| Inbouwdiepte [mm] | 47 |
| Diepte [mm] | 126 |
| Totale hoogte [mm] | 253 |
| Bevestigingswijze | Staand, Zwenkbare montagebeugel |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W, H1 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Breedte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Vorm | Rond |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R149, R10, ECE-getest, IP69K
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gewicht [g] | 1550 |
| Stroomverbruik [W] | 36 |
| Lichtstrook [Lm] | 2600 |
| Voldoet aan ECE norm | R149, R10, R148 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP67 |
| Lengte (inch) | 9 |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Frame kleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Referentiegetal | 25 |
| Aantal LED's | 6 |
| Kleur | Chroom |
| Lichtkleur | Geel (amber), wit |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Inbouwdiepte [mm] | 58 |
| Diepte [mm] | 58 |
| Totale hoogte [mm] | 175 |
| Bevestigingswijze | Opschroefbaar, Staand |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Breedte [mm] | 222 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, H4, zwart, Transparent
| Lamptype | W5W, H4 |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch), voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, PY21W, H7/H7, Electrisch
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, PY21W, H7/H3, zwart
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H3 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, H7, Electrisch, ECE-getest
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
