Versnellingsbakolie
Door warmte verouderd olie snel, dit geldt ook voor transmissieolie bij auto
Fles, groen, ATF VI, JWS3324
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Groen |
| Specificatie | ATF VI, JWS3324, HONDA ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9, BMW ATF 3+, Fiat 9.55550-AV5, VW G 055 540, BMW L 12108, ZF LIFEGUARDFLUID 8, VW G 060 162, ATF plus 9 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, NAG3, Nissan Matic W
| Bundeltype | Fles |
| Type versnellingsbak | NAG3, 725.011 |
| Specificatie | Nissan Matic W, HYUNDAI SPH-IV, MB 236.16, MB 236.17, MITS DIA QUEENATF-PA, Hyundai NWS-9638, MITSUBISHI ATF J3, JASO 1-A-LV, SP-IV |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 239.22, VW G 053 013 M2, Fiat 9.55550-MW1, Renault DW5
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 239.22, VW G 053 013 M2, Fiat 9.55550-MW1, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, BMW DCTF 2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
Blauw, Mazda ATF FZ
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | Mazda ATF FZ |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 236.17, MB 236.16, geel
| Specificatie | MB 236.17, MB 236.16 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguard eFluid2, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard eFluid2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 8.2 DCT, Fles, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 8 versnellingen
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 8.2 DCT |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 8 versnellingen |
| Type versnellingsbak | PDK |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikant | Porsche |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid2, Fles
| Specificatie | ZF Lifeguard Hybrid2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 7.1 MB ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.1 MB ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 7.2 MB ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.2 MB ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguard eFluid1, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard eFluid1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid3, Fles, Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, 9G Tronic
| Specificatie | ZF Lifeguard Hybrid3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 9G Tronic |
| Voor fabrikant | Mercedes Benz |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid4, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard Hybrid4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, CVT 1, Fles, CTV-automaat (traploos)
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | CVT 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid1, Fles
| Specificatie | ZF Lifeguard Hybrid1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 6, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 6 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 4D, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 4D, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, MB 236.93, MAN 339 Type Z2, MAN 339 Type V3, MAN 339 Type L1, DTFR 13D130, DTFR 13C170 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 03D, Voith US SB 0113/118, Voith 150.014524.xx |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, GL-5, Kan
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E4, DTFR 13B160 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Komatsu KES 07.868.1, Jerrycan
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4, Komatsu KES 07.868.1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, ZF registration no.0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Komatsu KES 07.868.1, Vat
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4, Komatsu KES 07.868.1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, ZF registration no.0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Komatsu KES 07.868.1, Caterpillar TO-4, Vat
| Specificatie | Allison C-4, Komatsu KES 07.868.1, Caterpillar TO-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, ZF registration no.0 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, Caterpillar TO-4, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | Allison C-4, Caterpillar TO-4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, MF M1135, John Deere JDM J20A, FNHA-2-C-201.00
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | MF M1135, John Deere JDM J20A, FNHA-2-C-201.00, HCE-102/102W, Komatsu KES 07.866, Allison C-4, SDFG OT 1891, NH 410B/-434B/-540B, CNH MAT 3525, JCB 4000/0500 – JCB, ARGO-IE-390, CNH MAT 3540, MF M1141, J20C, Kubota UDT Fluid, AGCO Q-1826 (Whitefa, Volvo WB 101, ZF TE-ML 06K, MF M1143, API GL-4, MS 1207, Caterpillar TO-2, Case MS 1206, Valtra Transmission, MS 1210, AGCO POWERFLUID 821X, Ford WSS-M2C134-D, MF M1145 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VG 68, ZF TE-ML 06K, Ford WSS-M2C134-D, NH 410B/-434B/-540B
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 68 |
| Specificatie | ZF TE-ML 06K, Ford WSS-M2C134-D, NH 410B/-434B/-540B, MS 1210, Allison C-4, John Deere JDM J20A, Volvo WB 101, Komatsu KES 07.866, FNHA-2-C-201.00, CNH MAT 3525, Caterpillar TO-2, MF M1143, Case MS 1206, MS 1207, ARGO-IE-390, CNH MAT 3540, J20C, Valtra Transmission, AGCO Q-1826 (Whitefa, API GL-4, AGCO POWERFLUID 821X, MF M1141, MF M1145, HCE-102/102W, MF M1135, Kubota UDT Fluid, JCB 4000/0500 – JCB, SDFG OT 1891 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21F, ZF TE-ML 17E, ZF TE-ML 05F, ZF TE-ML 03E, ZF registration no.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
