Versnellingsbakolie
Door warmte verouderd olie snel, dit geldt ook voor transmissieolie bij auto
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 50 |
| Vrijgave van de fabrikant | Caterpillar TO-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97321, MB 235.23, MAN 342 Type M3, DTFR 12B110 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-140 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MB 236.26, Getrag, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.26, Getrag, Ferrari |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, 80W, MB 235.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MB 235.5, MAN 341 Type Z2, MAN 341 Type E2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | Isuzu |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
85W-140, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MTU Category 1, MB 228.0, MAN 270, CF
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU Category 1, MB 228.0, MAN 270 |
| API specificaties | CF |
| ACEA specificaties | E2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 228.0 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 239.22, VW G 053 013 M2, Fiat 9.55550-MW1, Renault DW5
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 239.22, VW G 053 013 M2, Fiat 9.55550-MW1, Renault DW5, MB 239.21, Ford WSS-M2C218-A1, Ford F-DC, BMW DCTF 2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
Blauw, Mazda ATF FZ
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | Mazda ATF FZ |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 236.17, MB 236.16, geel
| Specificatie | MB 236.17, MB 236.16 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, rood, ALLISON C4, MAN 339 V1/Z1
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | ALLISON C4, MAN 339 V1/Z1, GM Dexron II D / III, RAV. CATERPILLAR TO2, Ford ESP-M2C138-CJ, Ford ESP-M2C166-H, Ford Mercon, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, rood, ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V, NISSAN MATIC-K, NISSAN MATIC-J, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 02F, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71, ALLISON TES 295, CHRYSL ATF+3 AND +4, FORD WSS-M2C924-A, ALLISON TES 389, MAN 339 V1/Z2, FORD WSS-M2C938-A, DEXRON III H, NISSAN MATIC-D, MAN 339 V2/Z3, FORD WSS-M2C195-A, BMW ETL 7045E, ZF TE-ML 17C, ALLISON C4, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 11B, FORD WSS-M2C202-B, BMW LA 2634, BMW LT 71141, FORD WSS-M2C922-A1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, rood, MB 236.41, BMW ETL 7045E
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | MB 236.41, BMW ETL 7045E, GM DEXRON VI, BMW ETL 8072B, GM GMN10060 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
