Trucklight auto-onderdelen
Links, wit, Met daglicht, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, rechts
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP56, met contourlicht, Met navigatielicht
| Geleidingswaarde | 2 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP56 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht, Met navigatielicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 1999 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met contourlicht, Halogeen, rood, wit
| Hoogte [mm] | 68 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Lengte [mm] | 42 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met contourlicht |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Kleur | Rood, wit |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, rechts, Bovenaan, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Stroomverbruik [W] | 45 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Aantal LED's | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, met achterlicht, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, wit
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | R5W, P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bovenaan, Links achter, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, Met kentekenplaatverlichting, LED
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Zonder kentekenplaatverlichting, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, rood, wit, Met achteruitrijlicht
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp, P21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, wit
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood, wit |
| Sectie | Onderste deel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, rood, Bovenste deel
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Rood |
| Sectie | Bovenste deel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, Transparent, rood
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Transparent, rood |
| Sectie | Onderste deel, Bovenste deel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links achter, Transparent, rood
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Kleur | Transparent, rood |
| Sectie | Onderste deel, Bovenste deel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links onder, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Links onder |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links voor, Transparent
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
