Trucklight auto-onderdelen
Vooras links, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, W5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7, W5W, P21W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, Met daglicht, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE, E1 14582, E1 14541, rechts
| Controleteken | ECE, E1 14582, E1 14541 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Artikelnummer paar | 9ES 113 917-001 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, W5W, Oranje
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, H7, Met daglicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, Met daglicht, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, W5W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, 4-segmentowa
| Inbouwplaats | Links |
| Voor fabrikant | 4-segmentowa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, wit, Met zijlichten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED, voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, wit, Met zijlichten
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten, met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED, voor sokkelgloeilamp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met achteruitrijlicht, met mistachterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Lamptype | R5W, P21W |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Controleteken | ECE, E4 9810, E4 9809, E4 4060, E4 3179 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood, wit |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links, rood, Oranje
| Inbouwplaats | Links achter |
| Kleur | Rood |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo DIN Connector, Links, rood, Met kentekenplaatverlichting
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Boutafstand [mm] | 160 |
| Aansluittechniek | Volvo DIN Connector |
| Diepte [mm] | 89,3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Breedte [mm] | 369,8 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Kleur | Rood |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder achteruitrijwaarschuwing |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo DIN Connector, rechts, rood, Zonder achteruitrijwaarschuwing
| Boutdiameter [mm] | 8 |
| Boutafstand [mm] | 160 |
| Aansluittechniek | Volvo DIN Connector |
| Diepte [mm] | 89,3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 369,8 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Kleur | Rood |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder achteruitrijwaarschuwing |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Oranje |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Oranje, Gloeilampfitting
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED, PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Transparent, LED, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED, PY21W |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Werklengte [m] | 4 |
| Aantal contacten | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H11, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H11 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechts
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
