Trucklight Koplamp
Rechts, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, T4W, H1/H1
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | T4W, H1/H1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | ECE, E1 1600 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder knipperlicht, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 1DL 007 859-011 |
| Behuizingskleur | Zilver |
Rechts, W5W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Aantal | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
Links, PY21W, W5W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, wit, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7, Oranje, Met daglicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, H7, Oranje, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, PY21W, W5W, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, W5W, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7/H1, PY21W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Behuizingskleur | Zilver |
Voor, Links, H7/H1, H7
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, Links, H7/H1, H7
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Voor, rechts, H7/H1, H7
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, wit, Met daglicht, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, wit, Met daglicht, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, LED, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Zwart |
R2 (Bilux), rechts, Links
| Hoogte [mm] | 172 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Voor, Links, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met mistlampen, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met mistlampen, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, Links, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, Links, H7/H1, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met groot licht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7/H1, Transparent, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H7, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, chroom
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Behuizingskleur | Chroom |
