Trucklight Koplamp
Rechts, W5W, Met daglicht, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, W5W, Oranje
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zilver |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H1, H7, Met daglicht
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H1, H7, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, wit, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje, Met daglicht, Zonder afregelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, W5W, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, wit, Met daglicht, chroom
| Inbouwplaats | Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, rechts, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Links, wit, Met daglicht
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Transparent, Met daglicht, Met navigatielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IP69K, IP68
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Stroomverbruik [W] | 45 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP69K, IP68 |
| Aantal LED's | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links onder, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Links onder |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, H15, H7, zwart
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Rechts, H4, zilver
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Behuizingskleur | Zilver |
Links, voor rechtsrijdend verkeer, P21W, H1
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | P21W, H1 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 3411 |
| Lichten-bouwtype | LED, Halogeen, FF |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, voor dimlicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, Links, H7/H1, W5W
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Voor, rechts, H7/H1, W5W
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, W5W, H4
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, PY21W, H7, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, W5W, Met daglicht, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, W5W, H7
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Controleteken | E1 1836 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Behuizingskleur | Chroom |
Rechts, Links, H7/H1, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
Links, H7/H1, PY21W, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Behuizingskleur | Chroom |
