×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Philips auto-onderdelen
724 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, verstraler Philips 12636BVBW
35/35, HS1, PX43t
12636BVBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
€ 30,64
€ 25,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12636WVUBW
35/35, HS1, PX43t
12636WVUBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
€ 41,10
€ 18,09
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12643LLC1
H18, PY26d-1
12643LLC1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | H18 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1 |
€ 31,56
€ 22,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127994000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127994000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 22,95
€ 22,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127996000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127996000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 23,95
€ 23,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127998000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127998000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 25,94
€ 25,94
Tijdelijk uitverkocht
Dagrijdlampen Philips 12831WLEDX1
LED
12831WLEDX1
| Hoogte [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 23,1 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
€ 73,94
€ 73,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12850CP
Buislamp, SV8.5, T15x43
12850CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T15x43 |
€ 2,36
€ 2,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Philips 12854CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x38
12854CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x38 |
€ 1,50
€ 1,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 128584000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
128584000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 128596000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
128596000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Philips 12864CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12864CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,32
€ 1,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129404000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
129404000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129416000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
129416000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129454000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
129454000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
€ 15,03
€ 13,53
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129466000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
129466000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
€ 17,18
€ 15,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12961EDCP
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
12961EDCP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12961NBVB2
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
12961NBVB2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 8,03
€ 6,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972CVUBW
H7, PX26d
12972CVUBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 38,27
€ 32,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972RGTBW
H7, PX26d
12972RGTBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 53,97
€ 23,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WHVB1
H7, PX26d
12972WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 26,75
€ 26,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WHVSM
H7, PX26d
12972WHVSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 65,73
€ 53,89
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUBW
H7, PX26d
12972WVUBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 50,77
€ 22,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972XV+BW
H7, PX26d
12972XV+BW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 30,01
€ 26,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972XV+S2
H7, PX26d
12972XV+S2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 49,99
€ 40,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, werklamp Philips 13311C1
X511, H2
13311C1
| Sokkeluitvoering gloeilamp | X511 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 70 |
| Lamptype | H2 |
€ 13,55
€ 11,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13814CP
Kogellamp, R10W, BA15s
13814CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,63
€ 1,48
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821CP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,14
€ 1,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821MLCP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821MLCP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,86
€ 1,86
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Philips 13829CP
BA7s, Kogellamp
13829CP
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA7s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Kogellamp |
€ 1,50
€ 1,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,39
€ 37,39
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
