Philips auto-onderdelen
DT2, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K, LED
| Aansluittechniek | DT2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Breedte van de lichtbundel (1 lx)[ [m] | 64 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 147 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 76 |
| Spanning (Volt) | 48, 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Lichtstrook [Lm] | 2900 |
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 40 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 427 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K, LED
| Aansluittechniek | DT2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Breedte van de lichtbundel (1 lx)[ [m] | 32 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 73 |
| Lichtstrook [Lm] | 2500 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 76 |
| Spanning (Volt) | 48, 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 45 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 436 |
| Lichtstrook [Lm] | 3600 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT2 |
| Referentiegetal | 50 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 458 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 812 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT2, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K, LED
| Aansluittechniek | DT2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 724 |
| Lichtstrook [Lm] | 9800 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 1066 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, IK07 (tot 2,0J), IP68/IP69K
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 40 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 448 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 4000 |
| Lichtfunctie | Met offroad-boost-modus |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 425 |
| Lichtstrook [Lm] | 3300 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 304 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 240 |
| Lichtstrook [Lm] | 1150 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 150 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 25 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, met offroad-boost-modus |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel in de boost-modus (1 lx) [m] | 552 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 7100 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 335 |
| Lichtstrook [Lm] | 2700 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 180 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Goedgekeurd voor afzonderlijke montage, DT4, ECE R149, ECE R148
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Goedgekeurd voor afzonderlijke montage |
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 60 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 500 |
| Lichtstrook [Lm] | 4000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 558 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
DT4, ECE R149, ECE R148, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittechniek | DT4 |
| Referentiegetal | 20 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE R149, ECE R148 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP68/IP69K |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Reikwijdte van de lichtbundel (1 lx) [m] | 298 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Breedte [mm] | 184 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
IP20, 1,1, IK07 (tot 2,0J), AAA (Micro)
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 10 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 6,5 |
| Uitstralingshoek [°] | 40 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 10 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 90 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Aantal benodigde batterijen | AAA (Micro) |
| Lamptype | LED |
IP20, 1,1, IK07 (tot 2,0J), AAA (Micro)
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 10 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 6,5 |
| Uitstralingshoek [°] | 40 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 10 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 90 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,1 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Aantal benodigde batterijen | AAA (Micro) |
| Lamptype | LED |
USB-C, IP20, IK08 (tot 5,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus tot [uur] | 10 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 3 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 1800 |
| Uitstralingshoek [°] | 90 |
| Lichtstroom in Eco-modus [lm] | 100 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 300 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK08 (tot 5,0J) |
| Lamptype | LED |
USB-C, IP65, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 4,5 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus tot [uur] | 4 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 2,5 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 1200 |
| Uitstralingshoek [°] | 220 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 120 |
| Lichtstroom in Eco-modus [lm] | 150 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 300 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
USB-C, IP65, IK07 (tot 2,0J)
| Aansluittype ingang | USB-C |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Bedrijfsduur voor spotlight tot [uur] | 3,5 |
| Bedrijfsduur in Eco-modus tot [uur] | 5,5 |
| Bedrijfsduur in boost-modus tot [uur] | 3 |
| Batterijcapaciteit [mAh] | 1200 |
| Uitstralingshoek [°] | 80 |
| Lichtstroom voor spotlight [lm] | 120 |
| Lichtstroom in Eco-modus [lm] | 100 |
| Lichtstroom in boost-modus [lm] | 200 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Spanning (Volt) | 3,2 |
| Schokweerstand (IK-code) | IK07 (tot 2,0J) |
| Lamptype | LED |
LED, plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 20 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d, P20d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, WX3x16d, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
2,2, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,7, LED, rood, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,4/0,5, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,5/0,5, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8/0,7, LED, rood, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8/0,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,5/0,5, LED, rood, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,2, LED, WX3x16d, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
1,8, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
