Oliedruksensor
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
Mogelijke storingsoorzaken zijn:
- Toevoeropening verstopt
- Contactfout bij aansluitstekker
- Interne kortsluitingen
- Meetelement beschadigd
- Lekkage
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
GENUINE, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 1866362 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x1,5, MEK100060, LHE1600AA, NTC
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK100060, LHE1600AA |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, MEK100160, 13 62 1 703 993, NTC
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | MEK100160, 13 62 1 703 993 |
| Aantal contacten | 4 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Geschroefd, GENUINE
| Stekkerkleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 71719383 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8'' NPT
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 7 |
| Schakelpunt van [bar] | 0 |
| Sleutelwijdte | 18 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter 1 [mm] | 44 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 12,5 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12,5 |
| Lengte [mm] | 85,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8'' NPT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bajonett, M20x1,5
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 5,2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 103 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 106 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 131 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 124 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 28,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 109 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 108 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Breedte [mm] | 24,5 |
| Lengte [mm] | 103 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 28,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 123 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ketting, Elektrisch hydraulisch, Controleklep, Für Ölpumpe
| Aandrijving | Ketting |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aantal contacten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Versie | Für Ölpumpe |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Controleklep, Met stekker, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Met kabel |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met conische schroefdraad, NTC, 1/8"-27 NPTF
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"-27 NPTF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Groen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, M12x1.5, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 06K 115 243 L
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 06K 115 243 L |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 06H 115 243 M
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 06H 115 243 M |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 9817070380 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 11417647238 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met conische schroefdraad, NTC, 3/8"-18 NPTF, zwart
| Draadtype | Met conische schroefdraad |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Schroefdraadmaat | 3/8"-18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 45,5, 39,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 3 |
| Lengte [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
