Oliedruksensor
De oliedrukschakelaar is ingebouwd in het oliecircuit van de motor. Deze schakelaar meet de oliedruk en schakelt een controlelampje in of uit of stuurt een oliedrukmeter aan. De oliedrukschakelaar wordt ook wel oliedrukzender genoemd.
Mogelijke storingsoorzaken zijn:
- Toevoeropening verstopt
- Contactfout bij aansluitstekker
- Interne kortsluitingen
- Meetelement beschadigd
- Lekkage
Carpartsdirect.nl biedt kwaliteit, scherpe prijzen en service Carpartsdirect.nl verkoopt auto onderdelen van originele kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen. Heeft u hulp nodig bij het vinden van de juiste onderdelen voor uw auto? Neem dan contact op met de helpdesk via 010-2467419 of stuur een mail naar [email protected]. U kunt ook gebruik maken van de online chatfunctie.
Geschroefd, NTC
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 7,4 |
| Weerstand [Ohm] | 294, 2080 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Lichtblauw, wit, zwart |
| Kleur | Blauw |
M12x1,5, groen, 1.880.733
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Voor artikelnummer | 1.880.733, 1.880.732, 1.880.606 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, blauw, rood
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw, rood |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, 1.880.151, 1.880.149
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Voor artikelnummer | 1.880.151, 1.880.149, 1.880.114, 1.880.113 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, Met pakking, rood, blauw
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Rood, blauw |
GY01-18-840B, AJ8 10031, NTC
| Voor OE nummer | GY01-18-840B, AJ8 10031, 5042970 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | XM34 12A648 AA, LNA1600AA, 13650 61B00 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Schakelpunt tot [bar] | 3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5, zwart, groen
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, groen, wit |
| Voor artikelnummer | 1.880.190, 1.880.170 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Lichtblauw, 19 mm, M 12x1,5
| Voor OE nummer | 46469865 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, 25070-CD00A, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25070-CD00A |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, M 12, Met afdichtring, Ovaal
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8" x 27 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, NTC, 3/8-18NPT, zwart
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Weerstand [Ohm] | 311, 2700 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-18NPT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood, Geschroefd, NTC
| Kleurmarkering | Rood |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Weerstand [Ohm] | 238, 2053 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Verticale schroefverbinding, NTC
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Modeljaar tot | 2002 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Kleur | Grijs |
Verticale schroefverbinding, NTC, M12x1,5
| Monteerwijze | Verticale schroefverbinding |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Geschroefd, NTC, M12x1,5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, NTC, M12x1,5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Platte stekker, 95VW 10A998 AA, 1H0 919 563, NTC
| Type stekker | Platte stekker |
| Voor OE nummer | 95VW 10A998 AA, 1H0 919 563 |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
