Knipperlicht
Een knipperlicht is een belangrijk onderdeel van je auto. Een knipperlicht is belangrijk om richting aan te kunnen geven maar ook om medebestuurders te attenderen op naderende, kruisende en manoeuvrerende voertuigen. Als uw knipperlicht ontbreekt of kapot is, vervang deze dan meteen. Carpartsdirect.nl levert hoge kwaliteit auto-onderdelen. U kunt snel en eenvoudig bestellen. Bekijk de catalogus voor knipperlichten.
Electrisch, Met houder
| Relaisnummer | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
Met verbindingsplaat, Elektrisch, Gestekt
| Gewicht [g] | 47 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 140 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Met verbindingsplaat, 2(4) x 21, Gestekt
| Gewicht [g] | 48 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4) x 21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Diepte [mm] | 40 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Elektrisch, 4(8) x 21, Gestekt
| Gatafstand [mm] | 82 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 4(8) x 21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp technologie, LED, Met verbindingsplaat, Elektrisch
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1 + 1 / 8x21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 6 |
| Aansluittechniek | 6 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Diepte [mm] | 35 |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met verbindingsplaat, Elektrisch, 1(2) - 4(8) x 21, Gestekt
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 1(2) - 4(8) x 21 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Breedte [mm] | 30,7 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Diepte [mm] | 30,7 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Nominaal vermogen [W] | 10 - 170 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700181 |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700180 |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, H21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H21W, LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met daglicht (LED) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Monteerwijze | Opbouw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L.
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0145906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0145905 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L.
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 0147910 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 0147909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., ORANJE
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0155907 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD LINKS
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0166916 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPATBORD RECHTS
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0166915 |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., OLSA
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Donker |
| Fabrikant | Olsa |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R.
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0211909 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. 6/94 > 98
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0239902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. 6/94 > 98
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0239901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 0251916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 0251915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 0261916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 0261915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL LINKS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0301916 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZIJLICHT IN SPIEGEL RECHTS
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 0301915 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. ORANJE
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 0312906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. ORANJE +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0313902 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. ORANJE +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0313901 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. WIT +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0313906 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
